Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Ziom

Gdzie Cie wywialo??? :) Dzis na EPKC bylo elegancko. Tommy nawet nie zakrecil :P Za to ja nie zdazylem sie odwrocic w pore z pleców i kret sie pojawil :P Na szczescie byla to przyprószona sniegiem trawa. Wiec smiglo APC teraz bedzie jak znalazl :D

 

A ten messer to juz twoj?

 

Jak już rapier zauważył, latałem za NCK-iem. Warunki były wyśmienite :jupi: . Po locie na natarciu płata u wejścia do kadłuba pojawiła się ok 5mm zmarzniętego śniegu ;D. Pikanie jakie czasami słychać oznacza zakłócenie na moim paśmie 35.160Mhz. Takich sygnałów było kilkanaście z czego oczywisty wniosek by nawet na łąki nie wybierać się na 35Mhz z porządnym modelem. A messer nie mój tylko wypożyczony od mirolka do testów. Swojego P-62 będę robił niebawem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyczep tylko jakąś dluższą tasiemkę... na filmie to merda jakaś taka biedna

 

to antena a nie tasiemka :rotfl:

 

Ta kamera ustawiona do tyłu pewnie zarejestruje wkrótce atak aliantów na ogon messera.

 

Świetne te nowe ESA - jak widze, eskadra się powiększa i unowocześnia :D

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam dziś (a w zasadzie wczoraj) na chwile ukraść stery ki... jako, że foka zdatna do latania, ale zazdrosny pilot wolał samolot rozwalić, niż się podzielić :crazy:

 

a hurricane lata po prostu prześlicznie :D

 

pozdrawiam

Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek uprzedzałem ....

Jak będzie tak zimno to po jednej walcę będą oblodzone skrzydła

..... dlatego nie ma co sie tłumaczyć, wszyscy rozumiemy, że oblodzenie było powodem wypadku :lol2: :rotfl:

 

Ten śnieg który jest utrapieniem drogowców jest przez posiadaczy nart do modeli z dawna oczekiwanym błogosławieństwem - lotnisko jest teraz wszędzie!!

Zakładamy narty i latamy :D

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirkowi pewnie chodziło o Twoją "małą" białą Cessnę, ale ta 180 cm z nartami... hmmm brzmi nieźle :) i rzeczywiście trzeba by było trochę tylko skrócić te na których się szusuje :)

Więc kończ Waść to cacko, z tego co mi mówiłęś to leży nie tknięta, bo już się nie mogę doczekać jak zobaczę ją nad głową. Oby nie za nisko :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo już się nie mogę doczekać jak zobaczę ją nad głową. Oby nie za nisko

Nisko nad głową możesz zobaczyć RTF wiszącą w sklepie :P ,montując RTF znalazłem parę rzeczy które trzeba poprawić ,choć praktycznie wiedziałem o tym od początku oglądając i montując wstępnie mój zestaw.Wszystko mam gotowe,poza regulatorem,ale nie mam czasu.Dopiero od 5 grudnia będę miał czas i relacja ruszy.Muszę jeszcze kupić folię bo po pierwsze nie chcę mieć standardowego malowania,poza tym chinole drukując naklejki w dwóch arkuszach na jednym zrobili kolor biały,na drugim ecru.Taki psikus Panie.

Teraz przyszła nowa zabawka którą musze poskładać ,cessna o rozpiętości 1,58 ,klapy,oświetlenie,nadajnik 2,4 full RTF.Całość to mniejsza kopia mojej,jedynie maska tłoczona jest vaku i mocowanie silnika na blaszanym kształtowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj masz trochę tych modeli. Ale będziecie mieć w sklepie teraz pomocną dłoń, zima zapowiada się długa, więc na wiosnę szykuje się oblot kilku dobrych modeli. Co to będzie? Yak, może w końcu ładnie poleci niebiesko-biała z nowym amortyzowanym podwoziem, Beaver, Gee-Bee, P-38, no i te dwie nowe Cessny. O czymś zapomniałem? Oj będzie się działo... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tak się zastanawiam...Kto to nowy z Krakowa? Wojtku miałeś poprzedni avatar chyba ze 2 lata. Nie wprowadzaj ludzi w błąd :P

Tak zachwalacie te narty, że chyba też spróbuję :) sklejka już przygotowana i Cessna dostanie nowe butki :jupi:

 

P.S. Przegiąłem, jestem na forum trochę ponad rok :ble:

W każdym razie fotka fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.