Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem coś w życiu zmienić. A jako że najłatwiej zmienić wizerunek, trudniej wnętrze i system zachowań, to poszedłem na łatwiznę i wymieniłem fotkę.

 

Tego śniegu prawdopodobnie jeszcze jest za mało, żeby dało się latać na Marchewkach - zaorane pole jednak potrzebuje sporej, lekko ubitej pod własnym ciężarem, czapy śniegu. W związku z tym w tym tygodniu jeszcze pewnie nie poślizgamy się, ale trzeba to sprawdzić. Po następnych opadach na pewno śnieżne lotnisko nas będzie wzywać :-) Może odwilż jednak nie przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro ma być ładna pogoda, chociaż patrząc za okno trudno w to uwierzyć. Aktualnie sypie śniegiem aż miło :-) Mam do odpalenia nowy silnik w nowym modelu więc wybieram się na Czyżyny ok. 11:00. Jak koledzy samochodziarze rozjeżdżą pas startowy to może nawet wystartuję - jak się uda odpalić i dotrzeć silnik. Nart w tym modelu nie przewiduję więc pozostaje tylko start z ubitego śniegu na betonowym pasie.

 

Nart do innych modeli jeszcze nie pozakładałem, ale może do jutra zdążę i będę miał zabezpieczenie gdyby pas nie był jednak ubity.

 

Wybierze się ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co podają na "meteo" ma być słonecznie i bezwietrznie. Temperatura -8. Zobaczymy co będzie rano. Ja teraz nie wytrzymałem i poszedłem do garażu dotrzeć wstępnie silnik przed jutrzejszą próbą bojową. Wypaliłem dwa zbiorniki i jutro zamierzam palić dalej :-)

 

Tak wygląda model, na jutrzejszy dzień (zdjęcie sprzed ostatecznego montażu wyposażenia):

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek ,to była ironia ponieważ jutro jestem w pracy.A w niedzielę muszę doprowadzić chałupę do porządku bo na razie mam totalny hangar w dużym pokoju :mrgreen:

Fajny ten "parapet".Życzę powodzenia w oblocie.Może w niedzielę przewinę się przez lotnisko na krótki locik Thunderbirdem o ile pozwoli pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.