Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy w niedziele na Czyżynach i udało się mimo mrozów popełnić parę lotów

i
, szkoda że nie było nikogo więcej.

Cały śnieg który napadał wywiało i został zmrożony lód a to źle wpływa na lądowania bez podwozia, może ten dzisiejszy się utrzyma.

Z niecierpliwością czekam na to czy "narodzi się nowa świecka tradycja" czy przetrwa poprzednia :!: :!: :!:

Niezależnie od mrozu i miejsca będę się starał być obecny ;-) złe prognozy na Nowy Rok nie wchodzą w grę :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się spotkać i w ten sposób może zapoczątkujemy latanie noworoczne na Czyżynach. Na śmietnik daleko, a przecież nie jest nas mało więc możemy śmiało walić tłumnie na EPKC ;D !!! Ja będę na pewno ok 11-12 w sobotę - o ile pogoda nie będzie dramatyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje w Nowy Rok okolo poludnia oblot swojego mikruska

http://www.pfmrc.eu/viewtopic.php?p=347044#347044

Mam tylko prosbe do osob ktore bywaja na czyzynach....Czy ktos posiada jakas kamerke FullHD? Pierwszy lot moze byc tym ostatnim wiec rozumiecie ze chcialbym to zarejestrowac , cokolwiek sie stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak w Nowy Rok będziesz na Czyżynach? Ja też się wybieram tam o 12. Niestety kamery HD nie mam, ale może ktoś przyniesie? Takie wydarzenie jak start rakietowego samolotu trzeba koniecznie uwiecznić.

 

Dziś też planujemy małe latanko o 12 na Czyżynach. Tylko podobno ma dzisiaj silnie wiać, a jutro to już będzie urywać głowy - wg prognoz ICM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.