Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

co ten biedak przeżył nie mogąc nic zrobić...

Pilot w kabinie nic nie przeżył bo nie przeżył ..... a pilot z nadajnikiem w ręce mógł tylko biernie obserwować upadek modelu.

Ten wypadek powinien wszystkim zmniejszyć poziom zaufania do techniki i skłonić do refleksji na temat bezpieczeństwa (terenu, okolicznych osób itp) latania oraz ewentualnego ubezpieczenia OC.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację jak Twoja Michał,również używaliśmy Optica 6. Po przełaczeniu na trenera nastapila drobna chiwla w reakcji modelu, po tym zdarzeniu kolega stał podczas moich lotów obok mnie i każdej chwili mógł odebrać mi aparature, latanie na tzw. misia. Mierk ma stuprocentową rację na temat ubezpieczenia OC. Mam nadzieję że Mustang będzie gotowy na kolejne poranne spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem na Optic-u 6 takich lotów z Callab-em i nie było żadnego problemu we współpracy nadajników. To było jednak dość dawno i oba pracowały na FM-ie.

 

Dziś na lotnisku dość zimno i lekka mgła co nie przeszkodziło przed pracą przewietrzyć skrzydła mojego Extrim-a i Marcina CAP-a 232. Po dwóch lotach zmarzły nam jednak ręce i zrezygnowaliśmy z latania na rzecz gorącej kawy na pobliskiej stacji BP :D

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem od 7.00 pusto, niestety rosły piesek uszkodził mi statecznik ale na szczęście miałem ze sobą helika i udało mi się wykonać kilka zawisów. Właścicielka pupila wykazała ogromną obywatelską odwagą i uciekła w kierunku pobliskiego osiedla. Widok bezcenny, pies i właścicielka podczas ucieczki z miejsca zdarzenia. Mam nadzieję że pogodynka z TVN nie oszukała modelarzy.

https://picasaweb.google.com/skyciakare/Czyzyny?authkey=Gv1sRgCJ7Wuej3mJu8fw#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Czyżynach wiało jak cho...a wiec się przeniosłem na Śmietnik gdzie Darek oblatywał Eazy Glidera.

Panowie Śmietnik to jakaś "INNA Strefa Klimatyczna" czy coś :!: :?: :!:

Tam momentami wogóle nie było wiatru a jak już to niewielki :idea: i można było sobie spokojnie polatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wrodzonej skromności chłopaki się pewnie nie pochwalą, więc ja napiszę.

Wczoraj Eskadra Kraków (w liczbie 4 zawodników) wzięła udział w zawodach ESA, zorganizowanych we Wrocławiu i osiągnęła wspaniały wynik.

Gratulacje dla Mirka, który wreszcie doczekał się miejsca na pudle i zdobył 2 miejsce w kategorii WWII !!! Rafał przez problemy sprzętowe nie był w stanie nawiązać walki o podium w WWII, ale oczywiście nie zawiódł i w kategorii WWI i zdobył 3 miejsce :) Piotr otarł się o finał i zajął bardzo dobre 8 miejsce, a debiutant Huber też całkiem nieźle sobie poczynał.

Niestety nie znam więcej szczegółów bo nie udało mi się z eskadrą wybrać na zawody, ale chłopaki na pewno rozwiną temat.

Jeszcze raz gratuluję!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem z Krakowa i nie latam w Krakowie tylko jakieś 30km od miasta, ale trenuję sobię :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=E_XSxwsDzms

 

http://www.youtube.com/watch?v=QzS7BxapDQM

 

Więcej filmów mam na komputerze, coś sensownego muszę z nich sklecić, tylko póki co jestem na poziomie nauki programów do obróbki filmów. W tym temacie jestem kompletnie zielony. 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki na pewno rozwiną temat.

Rozwiniemy temat w zakładce "kombat" i na naszej stronie "www" bo zdjęć z zawodów jest sporo a Eskadra Kraków świetnie się zaprezentowała i zdobyła chyba najwięcej punktów w rozliczeniu drużynowym....poczekamy na oficjalne wyniki.

 

doczekał się miejsca na pudle

- z czekania "dzieci nie będzie", miejsce na pudle trzeba sobie wywalczyć :P

 

W najbliższą sobotę znów polatmy na Czyżynach a dziś gratuluje sukcesu Wszystkim zawodnikom Eskadry i dziękuję tym, którzy trzymali za nas kciuki :D

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.