Skocz do zawartości

Zimowe, wiosenne, letnie i jesienne latanie w Krakowie


Callab

Rekomendowane odpowiedzi

lotnisko stało się mniej gościnne dla modelarzy dlatego dziś lataliśmy od rana w Przegorzałach.

Eskadra wczoraj z dużym sukcesem walczyła w Radomiu a tym którzy nie mogli jechać na zawody strasznie brakowało gonitwy za tasiemką.

 

Dziś w mniejszym 3-osobowym składzie rozegraliśmy kilka walk..... zawody w Krakowie coraz bliżej :D

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponizej link to zdjęć z happeningu na pasie startowym:

 

http://krakow.gazeta.pl/k...266709.html?i=0

Wreszcie jakieś zdjęcia ;) Muzeum miało wysyłać je na maila każdemu kto poprosił, a do dziś nie dostałem...

 

Nie mniej jednak było całkiem fajnie. Pomaziać się można było się farbą i zdobyć certyfikat "malarza" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Chciałbym się przewitać :)Od Początku wątku przeglądam wasze zdjęcia.Nie myślałem że kiedyś będę na tych obszarach.

 

Moja siostra zaczyna studia w Krakowie na Politechnice,więc i ja będę częściej bywał w Krakowie więc myślę że jakiś model zawsze bym wziął :)

 

Pytanie do was gdzie najczęśiej latacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byliśmy tam 7 sierpnia i się dało klik Jednak słyszeliśmy niepotwierdzoną plotkę, że teraz pojawiły się tabliczki o zakazie wejścia, a próby "wtargnięcia" są źle widziane przez "strażników" i wandale z samolotami są przepłaszani.

 

Jednak, tak jak pisałem wcześniej to wiadomość od osób trzecich i nie wiem jak teraz to wygląda... Ale skoro Muzeum Lotnictwa nie lubi modelarzy to czemu Baryczowe Śmietnisko miałoby? za płotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ja nie słyszalem ani nie widzialem żeby jakakolwiek otwarta niechęć sie pojawila kiedykolwiek ze strony MLP.

 

Ale skoro Muzeum Lotnictwa nie lubi modelarzy to czemu Baryczowe Śmietnisko miałoby?

A czym ta niechec do modelarzy sie przejawia? Muzeum zawsze bylo zyczliwie nastawione do nas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.