Skocz do zawartości

Balsowa Manta


Janusz Joe

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

1) Jaki pakiet do niego, np 4x te cele?

2)Jaka balsa na keson, 1,5 mm?

3) Co to jest? Końcówki skrzydeł? I co oznacza -1, +1 i +2? (plik Tip Binder.pdf)

Z góry dziękuję.

1. już wiesz.

2. 1,5 mm. opis w tekście + uwaga żeby sobie obejrzeć na rysunku.

3. Tu masz rysunki, bardzo ładnie wytłumaczone.

 

A tak w ogóle to zrób sobie Funny Fast Birdy - pogadaj z Arkiem :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam balsę i może w sobotę zacznę dłubaninę (będę miał cały dzień to może uda mi się zrobić skrzydła :roll: ). Czym kleić keson? (żebra i 90% modelu na CA CA bo szybko :mrgreen: ) Mogę poxipolem?? Kadłub zrobię chyba tak jak w linku od Pana blackriver. Tylko nie wiem bo balsa w modelarnia.pl jest strasznie ciężka... i model wyjdzie na duży wiatr........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje to bym wikolem kleił, jest dość elastyczny, więc jest mniejsze prawdopodobieństwo pęknięcia spoiny przy uginaniu się skrzydeł czyli takie elementy jak dźwigar, keson to tylko wikol, a CA to raczej zostawić na drobniejsze sprawy. Ale zrobisz jak uważasz to tylko moje zdanie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.