Jump to content

Akumulator do silnika klasy 540


karambolis8

Recommended Posts

Witam.

 

Mój brat kupił model samochodu z zamontowanym silnikiem szczotkowym klasy 540. Obiecałem mu, że pomogę wybrać mu zasilanie. Na razie nie chcę inwestować w gotowy pakiet i ładowarkę, bo nie wiadomo czy mu się spodoba, a ładowarkę do zwykłych paluszków AA/AAA już mam. Silnik napędzał fabryczny pakiet 7,2V. Chciałbym mu zaproponować 6 paluszków Sanyo HR-3U 2700. Skłaniam się ku nim głównie z powodu marki i ceny (9,- za paluszek). Słyszałem, o tym, że nie trzymają napięcia, ale jeśli naładować akumulatorki tuż przed jazdą, to chyba powinno być ok? Drugie pytanie, to czy te akumulatorki mają wystarczającą wydajność dla takiego silnika? A może lepsze będą Nosram VTEC 2700?

 

Sanyo HR-3U 2700

NOSRAM VTEC AA-2700UC

Link to comment
Share on other sites

Witam,te paluszki AA to nie dadza Tobie wydajnosci pradowej i moze to sie tak skonczyc ze brat calkiem sie zniecheci bo bedzie to jazdzic badziewnie.Polecam jakis pakiet moze byc 2200-2700 Sub-C i ladowarke zwykla na 220v za 30zl to chyba najtansza opcja.

Link to comment
Share on other sites

często bywa tak że ładowarka "głupieje" i bez końca ładuje pakiet i w pakiet np 2400 wciska 3000 i nadal nie kończy ładowania .Sytuacja taka zachodzi własnie przy ładowaniu małymi prądami .Nigdy nie wydarzyło sie to przy ładowaniu 1/10 pojemności

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.