Skocz do zawartości

Akumulator do silnika klasy 540


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mój brat kupił model samochodu z zamontowanym silnikiem szczotkowym klasy 540. Obiecałem mu, że pomogę wybrać mu zasilanie. Na razie nie chcę inwestować w gotowy pakiet i ładowarkę, bo nie wiadomo czy mu się spodoba, a ładowarkę do zwykłych paluszków AA/AAA już mam. Silnik napędzał fabryczny pakiet 7,2V. Chciałbym mu zaproponować 6 paluszków Sanyo HR-3U 2700. Skłaniam się ku nim głównie z powodu marki i ceny (9,- za paluszek). Słyszałem, o tym, że nie trzymają napięcia, ale jeśli naładować akumulatorki tuż przed jazdą, to chyba powinno być ok? Drugie pytanie, to czy te akumulatorki mają wystarczającą wydajność dla takiego silnika? A może lepsze będą Nosram VTEC 2700?

 

Sanyo HR-3U 2700

NOSRAM VTEC AA-2700UC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,te paluszki AA to nie dadza Tobie wydajnosci pradowej i moze to sie tak skonczyc ze brat calkiem sie zniecheci bo bedzie to jazdzic badziewnie.Polecam jakis pakiet moze byc 2200-2700 Sub-C i ladowarke zwykla na 220v za 30zl to chyba najtansza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.