Skocz do zawartości

Merlin - Multiplex


Jedrula

Rekomendowane odpowiedzi

Wychylenia steru dało by radę większe ale nie ma miejsca w modelu na dłuższy orczyk serwa. Dzisiaj test moich kombinacji :wink: jeśli nie przyniosą efektu to będę próbował dać większy orczyk. Silnik jeśli dobrze pamiętam to ten http://www.nastik.pl/dualsky-xm300es-p-1967.html ze śmigłem 9x5 chodzi super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ty nic nie rozumiesz z tego co my piszemy ?? :crazy:

Tu nie są potrzebne, a wręcz nie wskazane duże wychylenia. Jedyne co Tobie jest potrzebne, to dobra regulacja modelu. Najlepiej znajdź jakiegoś modelarza, który Ci pomoże, bo w innym przypadku słabo widzę ten model.

 

Co do sterów to wina systemy do płytowego poruszania nawet gdy by nimi ręcznie bez serwa ręcznie poruszał to maksymalne wychylenia to 3-4mm. Moje ster-lotki mają większe wychylenia wiec powinien być ładne fly :D

Z tego nie zrozumiałem nic... Znaczy, w ogóle zmieniłeś lotki ?? (W TYM MODELU NIE MA STER-LOTEK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zrobić zdjęcia tyko może być problem bo ciężko u mnie z kamerzystą :( .

Co do sterów to wina systemy do płytowego poruszania nawet gdy by nimi ręcznie bez serwa ręcznie poruszał to maksymalne wychylenia to 3-4mm. Moje ster-lotki mają większe wychylenia wiec powinien być ładne fly :D

Nie ładne fly tylko ładne "bum" - chyba jednak dział "Od czego zacząć" przestudiowałeś zbyt pobieżnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proszę o jakieś porady jak zwiększyć wychylenia tego steru

Pytanie tylko - PO CO???!!!!

Pisales ze wychylenia masz rzedu 3-4mm To jak na plytowy statecznik az nadtto

Obstawiam ze powinienes na popychaczu ustawic dobrze neutralny kat statecznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale znajdz jakiegoś modelarza coby zobaczył Twoje dzieło. Osłony się nie ruszają, ster wysokości porusza się samodzielnie

a nie ze :devil: stero-lotkami :devil: itd itp ...

Naprawdę lepiej jakby to ktoś zobaczył bo zrobiłeś kilka błędów w składaniu modelu i dlatego nie chce latać :twisted: :!: :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to proszę o jakieś porady jak zwiększyć wychylenia tego steru,

:rotfl: :rotfl: :rotfl: My tu się wysilamy, piszemy swoje wypociny, a Ty i tak swoje :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

Przeczytaj jeszcze raz post po poście ten temat. Jeżeli nie masz pod ręką modelarza, to wstawiaj jak najwięcej zdjęć i je po podpisuj, bo coś czuję, że my się coś słabo dogadujemy xD Inaczej to my Ci nie pomożemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz post po poście ten temat. Jeżeli nie masz pod ręką modelarza, to wstawiaj jak najwięcej zdjęć i je po podpisuj, bo coś czuję, że my się coś słabo dogadujemy xD Inaczej to my Ci nie pomożemy...

ok postaram wstawić kilka zdjęć i wszystko przeczytać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze raz post po poście ten temat. Jeżeli nie masz pod ręką modelarza, to wstawiaj jak najwięcej zdjęć i je po podpisuj, bo coś czuję, że my się coś słabo dogadujemy xD Inaczej to my Ci nie pomożemy...

ok postaram wstawić kilka zdjęć i wszystko przeczytać

Biorąc pod uwagę, że masz problemy z ustawieniem nadajnika, to polecałbym kontakt z jakimś modelarzem z Twojej okolicy. Na pewno pomoże Ci model i nadajnik ustawić. Reszta pomysłów jak do tej pory nie pomogła, ciekawe dlaczego :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik udało się ustawać tylko jest problem z sterem wysokości zamontowałem większy orczyk i przy obracaniu ręcznie serwa wychylenia są spore i zauważalne, po włączeniu nadajnika i odbiornika wychylenia są prawie nie zauważalne. Myślę, że jest to wina serwa (mam Tower Pro SG90) i expo na 100%.Postaram się wstawić dzisiaj film z działania wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te serwa sa ok raczej operator jest :ass:

Prawda, prawda operator do :ass: :ass: i to podwójnie . Przepraszam wszystkich za wprowadzone zamieszanie i proszę o nie urywanie głowy bo wstyd się przyznać :oops: :oops: winą małych wychyleń nawet na dużym orczyku był zapomniany nie wyłączony mikser usterzenia V, który włączyłem przy zabawie aparaturą.W następnym tygodniu odbędzie się właściwy oblot modelu z normalnym sterowaniem :mrgreen: i śmigłem 6.3x6.3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem skurczyłem się ze wstydu :oops:, ale teraz mam nauczkę by sprawdzać takie rzeczy zawsze nim napisze posta z problemem.

 

Edit:

Mam jeszcze pytanie, które serwa z HK) polecali byście do do tego modelu na lotki bo moje wysłużone Dymondy zmieniły się w zabytki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.