Skocz do zawartości

Merlin - Multiplex


Jedrula

Rekomendowane odpowiedzi

Mam za domem górkę która aż się prosi aby z niej latać. No to przeglądamy modele sklep i jessssssssssssst Merlin rozpiętość ok, cena ok, klik, klik, klik i banan ;D zamówione.

 

Teraz

czekamy,

czekamy i

czekamy

a w międzyczasie załatwiamy easy stara wymiana z autka ma samolot.

Któregoś wieczoru koło 19 drrrrrrrrrrrrryń, halo, kurier i kolejny banan albo i więcej :rotfl:

 

Składania nie będę dokładnie opisywał bo składanie modeli multiplexa to żaden rekord.

Budowa zajęła mi 5 h, a zastosowałem w nim 2 serwa tower pro, silnik i regiel dulasku silnik 10 amper, śmigło składane 9x5i pakiet zippy 800mah 2 cele.

 

charakterystyka modelu

rozpiętość 78cm

sterownie wysokość, kierunek,lotki, silnik ja mam tylko kierunek,lotki, wysokość i silnik

ster wysokości płytowy pływający :shock:

a teraz kilka photek

 

kadłub na tle Easy Stara

 

Dołączona grafika

 

 

mocowanie silnika

Dołączona grafika

 

 

ja z modelem 8) ( model bez śmigła)

 

Dołączona grafika

 

ja z modelem (model ze śmigłem) 8) :jupi:

 

 

Dołączona grafika

 

CDN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedrula w twoim motoszybowcu :D użyj jednak 4 serwa tak jak proponuje producent .O ile dobrze zauważyłem to nie jest Easy Star, i bez lotek może nie latać .

Jak juz wspomniał Marcin bez steru kierunku ale z lotkami lata się dobrze ale odwrotnie nie.W moim Micronie nie mam steru kierunku i mogę nawet niektóre figury akrobacji "wykręcić"

 

 

już poprawiłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na ziemi sprawdzałem zdawały się dobre ale w powietrzu niestety nie :cry:

To akurat nie jest możliwe... jeżeli działały na ziemi, to czemu miały by nie działać na górze ?? W sumie to w takim modelu nie są potrzebne duże wychylenia... Sprawdź jeszcze raz, czy stery chodzą jak należy i ŚC. No i powodzenia :)

Następnym razem nie zapomnij aparatu :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się zrobić zdjęcia tyko może być problem bo ciężko u mnie z kamerzystą :( .

Co do sterów to wina systemy do płytowego poruszania nawet gdy by nimi ręcznie bez serwa ręcznie poruszał to maksymalne wychylenia to 3-4mm. Moje ster-lotki mają większe wychylenia wiec powinien być ładne fly :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujesz....Ster wysokosci jak jest statecznikiem plywajacym ma miec wlasnie male wychylenia ..A to co zrobiles smiem twierdzic ze nie przyniesie zadnego efektu. Co innego jakby cale skrzydla zmienialy kat natarcia. Moze uzyskasz efekt ale mizerny i model nie bedzie reagowal jak na ster wysokosci a bardziej jak na klapy.

No ale sa zawsze tacy co lubia zawsze wywazac drzwi ktore sa szeroko otwarte.

Multiplex robi modele ktore po zlozeniu jak maja zostac zlozone lataja pieknie same.

JAki tam masz silnik ? ( tak z ciekawosci )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.