Skocz do zawartości

MiG-29...


rosomak74

Rekomendowane odpowiedzi

Niee, nie kupilem... Zbudowalem go z depronu na podstawie planow, a wlasciwie rzutow aksonometrycznych. Niestety nie robilem dokumentacji fotograficznej, ale przy budowie nastepnego postaram sie taka relacje zamiescic... tymczasem foto w dziale "moje modele"

Dziekuje za zainteresowanie i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D I znowu dziekuje za mile slowo :D

 

Nie jest niczym pokryty... Poprostu pomalowany... Kilka razy, ale pomalowany :D To nic, ze po kazdej warstwie farby szlifowany z woda dla usuniecia "klakow" az do skutku... I tak ze szesc razy :D

Na koniec poprostu pomalowany w barwy jakie mial miec... Depron daje sie ladnie obrobic. Niestety wymaga przy tym "cierpliwosci wieznia".

 

Tez taki chcesz?? :D Hmm, no nie wiem co powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej już to pisałem - świetne modele i bardzo stabilne w powietrzu.

 

Coś mi się zdaję że mamy polskiego "Papy Kilowatt"

 

Jako że tu zbyt dużo danych o modelu nie podał - pozwolę sobie (myślę że właściciel się nie obrazi) jego zacytować

 

Dlugosc modelu to 140cm, rozpietosc to 98cm. Wazy 900g. Lata na welgardzie A22/17/07, smigle 10x5 i tu dwie szkoly... Z jednej strony lekki niedobor mocy, ale z drugiej strony powodujacy, ze model jest piekielnie (jak na deproodrzutowca) stabilny i lata bardzo realistycznie. Oczywiscie figury pionowe robi, ale szybko zwalnia na wznoszeniu pionowym... Moze to kwestia zmiany smigla na takie o wiekszym skoku? Sprawdze to:-)

 

Tak trzymaj - i oby więcej takich modeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.