Skocz do zawartości

Motylaste tanki i inne nieloty plastikowe


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

No to na początek parę moich modeli plastikowych z grupy "przygruntowych"

W temacie plastików mam mała przerwę ( raptem z 9 lat ) więc to co pokazuje to już starocie. Ale czeka na mnie ukrytych w szufladce ok 300 modeli do posklejania, są to tanki, samoloty, śmigłowce w różnych skalach :)

To co pokazuję to wycinek z gotowców, mam nadzieję uzupełnic ten zbiór fotografii modelami już gotowymi, a i zamiar posklejać cos nowego, do czego mnie Erni i inni usilnie namawiają.

 

tank1.jpg

 

tank2.jpg

 

tank3.jpg

 

tank4.jpg

 

tank5.jpg

 

tank6.jpg

 

tank7.jpg

 

tank8.jpg

 

tank9.jpg

 

tank10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet kurz na tej ciężarówce świetnie wyszedł.

A gdzie tam świetnie - po prostu kierowca flejtuch z kurzu wozu do zdjecia nie wyczyścił, niechlujnie lał paliwo do baku i nawet nie wytarł. Do tego jakaś rdza, obicia... ;) ;) ;)

 

Świetne modele i świetne fotki! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa pochwały :). Przyznam że czasami mi ręcami telepota by wrócić do plastików, tymbardziej że leży u mnie niedawno nabyta wyrzutnia SCUD ( pół metrowy model ),mam masę jego zdjęć i nomen omen właśnie takowe stacjonowały w dobrych czasach w moim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Motylasty - piekne te Modele -jakiej Firmy one sa ?

Kiedys przed laty tez sklejalem -np. Firmy TAMIYA - 1:35 -szkoda ze nie mam zdjec...

No i szkoda ze "rozpierzchla" sie moja kolekcja...pozamienialem na motorki...

Jezeli masz jeszcze 300 modeli do sklejanie to przynajmniej na Emeryturze nie bedzie Ci sie nudzic... :wink:

Pozdrawiam Janek

PS: Nie wiem czy TAMIYA jeszcze cos produkuje ...pamietam ze samo obejrzenie Katalogu tej Firmy powodowalo szybsze bicie serca ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamiya cały czas produkuje modele i ma się coraz lepiej :)

U mnie kazdy katalog (nie tylko Tamii) powoduje szybsze bicie serca .

Modele widoczne na fotkach to właśnie Tamiya, Dragon i Italerii.

Dioreamek na własnym stanie niestety nie mam, ale przymierzam się powoli. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widziałem toto na żywo jak we wojsku na szkoleniu byłem. Potęga po prostu! Zdjęć nie mam, ale kto to widział coby podchorąży z aparatem po jednostce biegał... W każdym razie - będę kibicował temu projektowi, bo, tak jak mówiłem, ta maszynka zrobiła na mnie większe wrażenie niż armata 152mm i Katiusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.