Skocz do zawartości

GWS S136GM/2BB-podwoziowe problem


adiks7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem z tym serwem otóż ze dwa miesiące temu zamontowałem je w modelu i było ok tzn. kręciło o 180 stopni przy czym elegancko wysuwało mi podwozie, wczoraj chciałem jeszcze przetestować podwozie i zakręciło o 270 stopni na szczęście podwozie było odczepione od serwa, i już tak zostało cały czas kręci 270 stopni i przez to nie mogę zamocować do niego podwozia, w apce nic nie przestawiałem zresztą od samego początku na kanale obsługującym podwozie nie ma regulacji poza EPA(czyli ustawienie zakresu wychylenia-jak pamiętam) którym jak się coś przestawi nie ma reakcji na , nie wiem co mogło się stać tym bardziej że nic nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To są standardowe serwa więc ich obrót powinien być w okolicy 60 stopni, 10 stopni to przy tej jakości żaden problem, ważne żeby ustawiały Ci się w neutrum a wychylenie zależy od ruchu drążków. No chyba że włączasz odbiornik bez nadajnika to możesz sobie wyłamać zębatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.