Skocz do zawartości

Problem z kompem


Krzysztof-G2

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety znowu mam problem :crazy:

Tym razem z kompem, a mianowicie: siedze sobie raz na takiej stronce o nazwie pfmrc.eu :rotfl: a tu nagle zwiecha kompa :shock: o co kaman?? kursor myszki dostał kropek i na monitorze też jest troche kolorowych pikselków, myślałem że to monitor, ale komp się nie "rozwiesił" czyli nacisnąłem RESET. Pierwszy widok to taki obrazek startowy z kilkoma pikselkami :shock: no dobra zostawiam to w spokoju ale nie chce mi się załadować dalej. Włączyłem na tryb awaryjny i wszystko gra, no to mówie włącze jeszcze raz. Po ponownym włączeniu działa aż do pewnego momentu gdzie znowu sie to dzieje :x. Niech ktoś mądry powie mi o co chodzi. A i skanowałem czy nie ma wirusów i były tylko takie tam cookies i nic więcej nie było.

 

Sorki trochę się rozpisałem ale inaczej nie szło opisać tego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wskażę Ci możliwe usterki

 

zasilacz (może mieć napięca ale są one niestabilne ) = 70% awarii

pamięć (wykonaj test programem memTest (wrunek z płyty butowalnej) = 20%

karta graficzna = 5%

kondensatory na płycie głównej (są wybrzuszone) = 5%

 

 

EDIT: literówki, powód dzisiejszego dziwnego pisania jest taki że wczoraj urodziła mnie się córeczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...urodziła mnie się córeczka...

No proszę, jaki zdolny...

Gratulacje :D Dla Ciebie, a przede wszystkim dla szczęśliwej mamy. Wiele zdrowia dla córy :jupi:

Nie będę gorszy od Tomka - znaj pańskie serce - wybaczam :P

Tym bardziej, że pewnie główeńkę Ci dzisiaj rozsadza, to co się dziwić, że palce przekłamują... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.