Skocz do zawartości

Optic 6 i klapolotki


intel1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak jak już w temacie napisałem posiadam aparaturę Optic 6 i czytając ten temat natknąłem się na post gdzie użytkownik Fokker napisał, że prawy suwak jest w zasadzie tylko trymerem klapolotek według instrukcji, więc tu narzuca mi się pytanie. Skoro prawy suwak to trymer to gdzie uruchamiamy klapy (klapolotki, bo takowe posiadam)???

Po co jest w ogóle lewy suwak, do czego się go wykorzystuje ???

Czy na prawym przełączniku (trój pozycyjnym) idzie ustawić wychylenie klap, jeśli tak to jak to zrobić ???

Dodam że mam instrukcje i nie bardzo wiem gdzie to mogę znaleźć Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na prawym przełączniku (trój pozycyjnym) idzie ustawić wychylenie klap, jeśli tak to jak to zrobić ???

...Idzie bo tak własnie uruchamiałem je. Gdybyś uwaznie przeczytał tamten temat to doczytałbyś, że u innych uruchamiane są one lewym suwakiem. Zastanowiłem się wtedy czy nie zależy to od ustawionego MODE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.