Skocz do zawartości

Gratulacje dla sebka34


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ponieważ sebka 34 sam się pochwalił, to pogratulujmy mu podwójnego ojcostwa.

31.01.2010r. został ojcem dwóch synów.

Sebka - GRATULACJE

P.S. Nie większa przyjemność jest to robić pojedenczo :wink: Zawsze to jedna przyjemność więcej.

Wiem, wiem, pojedynczo to każdy potrafi a dwa kozaki za jednym strzam, to już nie tak hop-siup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, pojedynczo to każdy potrafi a dwa kozaki za jednym strzam, to już nie tak hop-siup.

to jeszcze pikuś:D

 

Kolega strzelił sobie dwa przy okazji jak pracował nad jednym. Jest uszczęśliwiony trojaczkami, od 2,5 roku widzieliśmy się kilka razy, a nie wspomnę że zapomniałem który z nas ma twardszą głowę do wspólnej biesiady :D No i zmienił się tez jego światopogląd, z ogromną chęcią wychodzi do pracy i ma żale że tak szybko ją kończy.

 

Co nie zmienia faktu ze GrATULUJE OJCOSTWA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nic Ci nie pozostaje jak tylko się cieczyć,

Marcin, on na pewno spożyje odpowiednią ilość wspomnianych cieczy, możliwie wysokooktanowych :wink:

Swoją drogą zazdroszczę Wam, chłopaki. Pamiętam, jak mnie się dzieci rodziły..eee, tzn za pomocą mego szczęścia dozgonnego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.