Skocz do zawartości

Szukam modelarza z Chojnic lub okolic


Lukaszm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Poszukuję modelarza z Chojnic(woj. Pomorskie) lub okolic. Osoby takiej szukam głównie z powodu mojego taty, który uważa, że samemu zabawę z modelarstwem nie jest zbyt dobrze zaczynać samemu(i słusznie, rok temu kupiłem samolot RTF nieznanej firmy, jak można się domyśleć nie poleciał, a dodatkowo był on na osprzęcie, który do niczego się nie nadaje(27 MHz))

Niestety w mojej okolicy nie ma żadnej modelarni ani niczego podobnego, dlatego zwracam się o pomoc na tym forum, może się ktoś znajdzie i doradzi w sprawie doboru modelu, osprzętu itd. i pomógłby w oblocie i podobnych sprawach.

Na forum wiele osób pisze, że najlepszy start jest z osobą, która jest doświadczona w lataniu zdalnie sterowanym i mam nadzieję, że dzięki pomocy takiejże osoby uda mi się mieć dobry start :)

Z góry dziękuję za odzew, prosiłbym o pisanie na PW lub e-mail: Lukaszm6@gmail.com

 

Pozdrawiam Łukasz

(Jeżeli temat zamieściłem w złym dziale proszę o przeniesienie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.