Skocz do zawartości

Jak budowałem wyczynowego FSRa 7,5


Rekomendowane odpowiedzi

Długo zastanawiałem się nad napisaniem tego posta, ale co tam :wink: jakiś czas temu budowałem swoją łódkę do wyścigu w klasie FSR. Kadłub wyszedł z pod ręki aktualnego mistrza świata w tej klasie. Tą łódką ścigam się już drugi sezon. z uwagi na to że ta dyscyplina jest o wiele mniej popularna niż modelarstwo lotnicze chciałbym pokazać kolegom lotnikom jak taka łódka wygląda. Byc może któryś z Was się skusi na budowę czegoś podobnego. Ja ze swojej strony chętnie udzielę wszelkich porad w tym temacie. Ma nadzieję ,że moderator mnie nie wywali za podanie linka do strony na której jest ta relacja :) ponieważ przeniesienie całego materiału na tą stronę zajęło by mi dużo czasu. Materiał zamieszczony jest na wrocławskiej stronie modelarzy FSR. Jeżeli któryś z kolegów miał by jakieś uwagi to możemy podyskutować :D Oto link: http://www.fsrv.wroclaw.pl/forum/viewtopic.php?f=12&t=505&p=4310#p4310 Właśnie zacząłem budować nową łódkę FSR OFFSHORE 7,5 i chyba także zdecyduję się na przedstawienie relacji, choć to wbrew pozorom zabiera dużo czasu.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.