Skocz do zawartości

regulator AVT5190 a silnik 540


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy ten regulator można byłoby przerobić pod 24V i 80-90A prądu chwilowego?

Rozumiem, że należałoby zmienić trochę oprogramowanie procesora,aby mógł wykryć większą ilość cel?

 

Generalnie to od pewnego czasu próbuje znaleźć regulator do silnika z hulajnogi elektrycznej o mocy 250W .

Jego zakres prądowy to 13.7A - ~80A przy napięciu zasilania 24v.

 

Wszystkie regulatory jakie znajduje są do silników trójfazowych, a do zwykłych szczotek nie jestem w stanie nic znaleźć o wyżej wymienionych parametrach.

 

 

Pozdrawiam, Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten regulator średnio nadaje się do wysokich prądów - taką ma konstrukcję. Trzeba by było zastosować więcej tranzystorów i lepsze chłodzenie. Mój, nie przerabiany, bez wentylatora parzy przy silniku 540. Mógłbyś zaprojektować coś na jego podstawie, bo modułu procesora nie trzeba zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie regulatory jakie znajduje są do silników trójfazowych, a do zwykłych szczotek nie jestem w stanie nic znaleźć o wyżej wymienionych parametrach.

A potrzebujesz regulator dwukierunkowy, czy jednokierunkowy? Jednokierunkowe szczotkowe znajdziesz na magma.sklep.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

To mój pierwszy post, więc chciałem się przywitać.

Odgrzeję starego kotleta bo nie chcę zakładać nowego tematu.

Złożyłem sobie ten regiel od podstaw, łącznie z wytrawianiem płytek. Działa doskonale.

Mam pytanie czy mogę do niego podłączyć ogniwa li-ion 4s  (14,8V)?

Wiem, że nie będzie działało zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem. Stabilizator 5V spokojnie sobie poradzi. Czy jest jeszcze coś co muszę zmienić aby nie nic nie uszkodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.