Skocz do zawartości

Pilot 4


witold_pi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję koledze Łuszpińskiemu za dostarczone na Jego własny koszt serwa oraz informacje jak to ustrojstwo uruchomić. Dziś zainwestowałem 26 pln w 5 baterii płaskich firmy ... i podłączyłem je w nadajniku (3 szt) szeregowo zgodnie ze wskazówkami ww kolegi , skręciłem antenę , włączyłem przełącznik i NIC. Wskaźnik napięcia ni drgnął. Wcześniej rozkręciłem obudowę i zajrzałem do środka, wszystko wyglądało OK, kondensatorki normalnie. Teraz będę musiał skierować się do napraw sprzętu RTV , może się podejmą reanimacji bądź resuscytacji denata. Mam nadzieje , że to tylko śmierć kliniczna. Jeśli jest inaczej mam ładny eksponat na ścianę (nówka nieśmigana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Kupiłem kolejnego niekompletnego pilota 4 na alledrogo, teraz mam 2 nadajniki działające, co dalej z odbiornikiem oryginalnym? Trzeba przetestować. Zaskoczył mnie fakt, że tylko jeden z 4 kanałów może być włączony- czyli jak dajesz gaz to nie możesz skręcać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.