Skocz do zawartości

Buggy


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

utopia ma rację, zbudowanie buggy to pikuś, nawet "Pan Pikuś" w porównaniu z późniejszą drogą administracyjno-biurokracyjną. Mam tutaj również na myśli koszty; będą nieporównanie większe od kosztów budowy. Nie mniej jednak zdecydowanie popieram i będę śledził Wasze poczynania w czasie budowy z zapartym tchem ;)

Kiedyś z kolegą też planowaliśmy zbudowanie samodzielnie czegoś jeżdżącego. Niestety zaplecze warsztatowe, a właściwie jego brak, przeniosło nasze plany do sfery marzeń. Pamiętajcie: za wszystko można zapłacić (MasterCard), jednak satysfakcja będzie BEZCENNA.

Życzę powodzenia w realizacji i czekam na dalszą relację. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale się zapędziliście :P Na razie robię obeznanie w terenie i zbieramy części a budowę zaczniemy dopiero jak będzie cieplej i bez śniegu (marzec :?: ) co do homologacji jak już pisałem takiej nie będziemy robić. Buggy ma służyć do jeżdżenia po polnych drogach i torze crossowym, no i w zimie do odśnieżenia podwórka :mrgreen:

Dzięki utopia za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopia, wyposażenie warsztatu to oni mają godne pozazdroszczenia

Mamy:

-migomat spawalniczy

-palnik (acetylenowy)

-wiertarki

-szlifierki

-opalarki

-gientarki

-szczypce

-wkrętaki, młotki, kopyta itp.

-lewarki

-narzędzia hydrauliczne

-sprężarke

- i wszystko nne czego zapomniałem wymienic a na pewno sie przyda.

 

No i jeszcze pomieszczenie około 90m2

 

Ale może napisze że mój i jego tato mają zakłady blacharskie i lakiernie, tak że jest czym robić.

Trzymam jedynie kciuki za ich wytrwałość ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.