Skocz do zawartości

Buggy


ECO400

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mamy:

-migomat spawalniczy

-palnik (acetylenowy)

-wiertarki

-szlifierki

-opalarki

-gientarki

-szczypce

-wkrętaki, młotki, kopyta itp.

-lewarki

-narzędzia hydrauliczne

-sprężarke

- i wszystko nne czego zapomniałem wymienic a na pewno sie przyda.

 

No i jeszcze pomieszczenie około 90m2

 

Ale może napisze że mój i jego tato mają zakłady blacharskie i lakiernie, tak że jest czym robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z silnikiem od malucha, z tym że jednoosobowy :(

 

Też sie obawiam że 2 osobowy bedzie miał za mało mocy jak na malucha... To może silnik od golfa I :?: Jednoosobowy to raczej nie chcemy robić bo w dłuższą trase to sie nie da jechać, a poza tym w dwójkę raźniej :wink:

 

Co do ruchu ulicznego to nie ma takiej potrzeby. Jeździć jest gdzie bo wokoło same polne drogi i nawet spory tor motocrossowy (Wilczyn Leśny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajny pomysł ale pierw zrób tak jak ja. Zacznij od kusu na spawacza. Pokichać to umie każdy ale tu najważniejsze jest bezpieczeństwo. wiadomo czy nie zaliczysz daszku ?? albo wypadniesz z drogi i wpadniesz w drzewa albo wahacz ci może się rozłączyć na spawie z tulejką do zwrotnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik od malucha starczy w zupełności, jak się dobrze zakręcisz i wyrwiesz tanio części to zmieścisz się w 1kzł. Nie bierz innego silnika ze względu na chłodzenie wodą, konstrukcja malucha jest bardzo prosta, a na początek na pewno starczy ci silnik z maluszka. Mamy coś podobnego razem z kolegą i zabawa jest przednia, jedyne co polecam zrobić to obrócić silnik aby był skrzynią do tyłu, całkowicie zmienia się wyważenie i o niebo lepiej się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik od malucha starczy w zupełności, jak się dobrze zakręcisz i wyrwiesz tanio części to zmieścisz się w 1kzł. Nie bierz innego silnika ze względu na chłodzenie wodą, konstrukcja malucha jest bardzo prosta, a na początek na pewno starczy ci silnik z maluszka. Mamy coś podobnego razem z kolegą i zabawa jest przednia, jedyne co polecam zrobić to obrócić silnik aby był skrzynią do tyłu, całkowicie zmienia się wyważenie i o niebo lepiej się jeździ.

Dobrze mówisz ale nie zapomnij o przełożeniu mechanizmu różnicowego, Bo wtedy byś miał 4 biegi w tył i 1 do przodu. w tysiącu no da się ale na np:rurach nie można oszczędzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spawania to nasi ojcowie mają w tej dziedzinie ponad 15 letnie doswiadczenie, wiec w razie czego mozemy liczyc na ich pomoc.

Co do kasy to raczej nie planujemi ostrych ciec kosztow bo chcemy zrobic cos fajnego i dobrze wyglądającego. Jak juz robic to dobrze.

To co powiedział Kwasiu juz wyczytałem w necie ale dzieki za info.

Kwasiu, jak mozesz to pokarz waszwgo monstera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nawet jeśli punktowo, to jakie to ma znaczeni? Jeżeli ktoś dużo spawa, to tak naprawdę powinien sobie poradzić w prawie każdej sytuacji jeśli nie w każdej.

Pomysł z takim Buugy podoba mi się. Ja myślę, że jedyną przeszkodą tutaj mogą być pieniądze, ale to zależy od tego kto chce go zrobić. Bo być może Oni z tym problemów nie będą mieli :wink: Myślę, że jeśli będzie się temu przyglądał ktoś kto ma jakieś doświadczenie w takich rzeczach to powinno się udać bez więkrzych problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.