Skocz do zawartości

Tarnogórscy latacze.


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to będzie 6 września, to deklaruję swoją obecność.

Powoli pracuję już nad pierwszym modelem i jak dobrze pójdzie to uda mi się pojawić z niepustymi rękami :)

 

UPDATE:

Niestety muszę odwołać swoją deklarację. Siła wyższa. Czy ewentualnie ktoś byłby chętny na mały wypad w tygodniu? Próbuję wyszykować Zefirka i chętnie skorzystam z pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Witam,

jutro będę w TG popołudniu i chętnie bym zajrzał chociaż na chwilę. Czy ewentualnie ktoś mógłby mi podesłać swoją komórkę na priva na wypadek kłopotów z dojazdem? Czy w okolicach 15 można się Was jeszcze spodziewać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem około 16, ale było pusto, na wszelki wypadek poszukałem jeszcze modeli na niebie, ale też nic nie widziałem. Wydaje mi się, że dobrze zinterpretowałem wskazówki dojazdu. Parkujecie w okolicach stawu czy głębiej w pola?

No cóż, może kiedyś się uda. Na razie będzie ciężko, bo zaczynam remont, ale naprawdę chętnie poznałbym innych modelarzy, bo samemu to tak głupio trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, może kiedyś się uda. Na razie będzie ciężko, bo zaczynam remont, ale naprawdę chętnie poznałbym innych modelarzy, bo samemu to tak głupio trochę.

 

Może bym siebie nie nazwał modelarzem bo pierwszy model jeszcze nie lata (o ile w ogóle będzie to coś latało), ale chętnie się spotkam. Na razie jestem na etapie ukończenia 90% kadłub i 50% skrzydła. Jak skończę model i wyjdzie z tego coś na wzór samolotu to z pewnością pojawię się w tych okolicach (z pracy mam rzut beretem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem około 16, ale było pusto, na wszelki wypadek poszukałem jeszcze modeli na niebie, ale też nic nie widziałem. Wydaje mi się, że dobrze zinterpretowałem wskazówki dojazdu. Parkujecie w okolicach stawu czy głębiej w pola?

No cóż, może kiedyś się uda. .

 

Ja polatałem trochę w południe.

Parkujemy na polu, praktycznie na wzniesieniu górującym nad okolicą.

Ostatnio niestety pogoda nie dopisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.