Skocz do zawartości

Tarnogórscy latacze.


Motylasty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No ładnie Panowie Latacze, bardzo ładnie! :D Modele też całkiem przyjemne, a jeden to nawet mi całkiem znajomy. :wink: Ten "Jaczek" wielkiej urody, jak również ten trenerek.

Nie pozostaje mi nic innego jak całą tę bandę zgonioną do Podwarpia zaprosić na moje "pole" i może tutaj zamknąć tegoroczny sezon latający? "Motylasty" paszport do Zagłębia już ma , to może i na niego do Galicji uda Mu się wjechać. Heniu z Markiem drogę już dobrze znają, więc nie zabładzą, a i resztę zgromadzenia poprowadzą. Co Wy na to Panowie ? Proponuję którąś sobotę lub niedzielę. Ognisko, grill, kiełbaski i browarek zapewnione. Wszelkie pomoce modelarskie takoż. Czekam na Wasze głosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie Panowie Latacze, bardzo ładnie! :D Modele też całkiem przyjemne, a jeden to nawet mi całkiem znajomy. :wink: Ten "Jaczek" wielkiej urody, jak również ten trenerek.

Nie pozostaje mi nic innego jak całą tę bandę zgonioną do Podwarpia zaprosić na moje "pole" i może tutaj zamknąć tegoroczny sezon latający? "Motylasty" paszport do Zagłębia już ma , to może i na niego do Galicji uda Mu się wjechać. Heniu z Markiem drogę już dobrze znają, więc nie zabładzą, a i resztę zgromadzenia poprowadzą. Co Wy na to Panowie ? Proponuję którąś sobotę lub niedzielę. Ognisko, grill, kiełbaski i browarek zapewnione. Wszelkie pomoce modelarskie takoż. Czekam na Wasze głosy.

 

Rzuciłeś Marku pomysł całkiem pierwyj sort :jupi: . Tylko dojazd do Krakowa ostatnio mocno utrudniony bo między Olkuszem a Jerzmanowicami jakieś wyrośnięte kury drogę rozkopały :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ja preferuję latanie nad polami pomiędzy ulicą Repecką i Brzozową. Ze wzniesienia widać tarnogórski Park wodny. Najlepszy dojazd jest od ulicy Repeckiej.

Jest tam dość duży nieużytek porośnięty trawą.

Dzień i godzina jest jeszcze do ustalenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sprawa wyglada tak ze w KG kazdy weekend jest dosc kilka osob wiec tutaj nie trzeba jakos specjalnie sie umawiac, ja jestem zawsze o ile nie pada od 17.00 (czasem wczesniej). Ewentualnie mozecie napisac ze sie wybieracie, Motylasty wie co i jak bo go gonilem juz kilka razy zeby nas odwiedzil :)

 

Tutaj wjazd na lotnisko:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Piekary+%A6l%B1skie%2C+Radzionkowska+31&Submit=Szukaj&cId=&sId=&x=28&y=14

Tak mniej wiecej wyglada (to wykoszone):

 

lotnisko.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.