Skocz do zawartości

Salto-H101 Fibreglass Glider 2.68m Od Hobby CITY !


specyfick

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, że nikt się nie wypowiedział o tym modelu.

Może niepotrzebnie założyłem nowy wątek... ale ten chyba jest martwy :)

Na rcgroups jest gdzieś temat o tym modelu.

Czytałem, że zdarzają się wady kadłuba w postaci źle położonego lakieru lub niedoszlifowanej powłoki. Kabinka też jest kiepsko spasowana.

 

Co do modeli z CMpro- prawda jest taka że to nie modele do nauki. Trzeba umieć dobrze latać aby cieszyć się ich wyrobami. W przeciwnym razie to jednorazówki.

 

 

Niemniej jednak gdybym miał możliwości trzymania takiego modelu to już dawno byłby w moich łapkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie daruję sobie modele konstrukcyjne, chociaż bardzo mi się podobają w odróżnieniu od styropodobnych, to jednak rozsądek wziął górę i kupiłem wczoraj do nauki ASW-28 Pelikana. Myślę, że na ten sezon 2 modele "na chodzie" mi w zupełności wystarczą, a potem zacznę się zastanawiać nad modelem do FPV i tutaj kieruję się w stronę szybowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem całe forum na temat tego szybowca, także wiem na co się piszę i dużo jest opinii typu "wyczytałem, słyszałem..." Sami posiadacze już tacy krytyczni nie są.

Relację zdam po weekendzie :) O ile do jutra go dostanę.

 

Czy u was też nie działa powiadomienie na e-maila? Mam zaznaczoną opcję "Powiadom mnie gdy ktoś odpowie" i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Markac nikt nie twierdzi, że nie wiesz co robisz, wręcz przeciwnie, jesteśmy pełni uznania, że jesteś świadomy tego co zamierzasz i jakie mogą być tego konsekwencje. Ponieważ dobrych podpowiedzi nigdy dosyć pozwolę sobie podesłać Ci link do postów Darka, który chyba najobszerniej opisał loty i "za" oraz "przeciw" tego modelu http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=14759&highlight=aws

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo jest opinii typu "wyczytałem, słyszałem..."

Bo dużo jest tutaj forumowych trolli które tylko modelują przez internet a "czasu na latanie nie mają".

 

Latałem tym ASW 29 z pelikana- 2ma egzemplarzami. Robiłem obloty. W obu przypadkach trzeba było doważyć ogon. Mocy to ma mało, za mało żeby cieszyć się z szybowania. Ok można wymienić silnik i pakiet. Tylko, że w środku nie ma już w ogóle miejsca na nic większego.

3 dni temu znajomy kupił sobie też swojego i oczywiście doważał ogon.

 

Motoszybowiec powinien iść pionowo w górę, żeby po chwili cieszyć się szybowaniem na dużej wysokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.