Skocz do zawartości

Omyłkowe usunięcie folderu; jak cofnąć


karlem

Rekomendowane odpowiedzi

...ale :ass: ze mnie :shock:

Porządkowałem dysk i usunąłem nie ten folder, co trzeba :oops:

Lewy shift i usuń, więc w koszu go nie widać i przywrócić nie mogę :wall:

Jest może jakiś, niezbyt wyrafinowany, sposób na cofnięcie tego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Wysłałem Ci życzenia a Ty mi w odpowiedzi jakieś maile dziwnej treści

:shock:

 

Jak rany, na każde życzenia grzecznie odpowiadałem, więc ... :?: :?: :?:

Możesz to podesłać?

 

PS

Przepraszam, właśnie przy pisaniu PW do Ciebie stwierdziłem odwrotne działanie klawiatury, tzn pozamieniane litery :oops: , po wyjściu z sieci i ponownym zalogowaniu się na forum problem zniknął...

 

 

ozi27,

 

Przywracania systemu spróbowałem w pierwszej kolejności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja odzyskiwałem pliki z uszkodzonego dysku programem Easy Recovery. Można powiedzieć, że im głębiej plik był 'zakopany' tym był bardziej uszkodzony, lub Go w ogóle nie było. Byłem zdziwiony, bo odzyskał mi pliki, o których nie miałem zielonego pojęcia, że kiedykolwiek znajdowały się na moim dysku, więc może w Pana przypadku uda się je odzyskać :D

 

Pozdrawiam, Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PC inspector file recovery niby widzi ten usunięty folder, ale pliki są zerowej objętości. Pozostałe nawet nie pokazują tego usuniętego folderu. Trochę szkoda, bo dość długo gromadziłem te pliki, ale nie było tam nic, czego nie mógłbym przeżyć ...

Następnym razem najpierw kosz; zawsze można przywrócić, będę miał nauczkę.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i rady :)

 

Matkas

Nie musisz mi "panować"... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki usunięte nie są fizycznie usuwane z dysku dlatego programy do odzysku danych mogą je odzyskać jeśli nie zostały nadpisane.

 

Jeżeli usunięty folder znajdował się na partycji systemowej prawdopodobieństwo odtworzenia usuniętych danych spada dość znacznie. Sama praca Windows do tego doprowadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warunek poprawnego i pewniejszego odyzku jest taki że po utracje danych należy jak najszybciej wyłączyć komputer a dysk wyjąc i odzyskiwać dane na innym komuterze.

 

niestety 99% osób o tym nie wie oraz nie ma mozliwości podłączenia dysku do innego komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.