Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu na lotnisku Parzniew


kojot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku organizujemy na lotnisku coś na kształt otwarcia sezonu. Oczywiście spora część z nas latała bez przerwy, nowy sezon od pewnego czasu ma się dobrze, ale imprezka musi być.

 

Zapraszamy w sobotę, 26 maja 2007. Znajdzie się kawałek kiełbasy z grilla, pracujemy nad tym, żeby było też na czym modelarskie oko zawiesić. Szczególnie miło będzie nam gościć ekipy ESA z Pałacowej i Celulozy, o ile to zaproszenie do nich dotrze. Niestety, obie ekipy komunikują się na forum zamkniętym.

 

Więcej strona lotniska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

kojot, to już sie bój :D Zobacz bojową wersje mojego tak w sobotę bladego MIGa-3 :D

 

Obraz006.jpg

 

Obraz007.jpg

 

Silnik fajnei spisuje się na śmigiełku GWS1060HD, na 9050 troszke zrywał strugi na śmigle:(

Licze że w sobote będiz emożna wykonać test twoim miernikiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koledzy z modelami ESA mogli by dać znać czy się wybierają do nas w sobotę i koło której można się ich spodziewać?

 

Na 99% bedą co najmniej dwie osoby z 'Celulozy Team': planuję pojawić się około 11:00 z FW190, Doman mam nadzieję do soboty skończy swojego KI61 i zabierze się ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po imprezie. Zobaczymy co napiszą uczestnicy. Z mojej strony garść faktów i ogromne podziękowania dla wszystkich gości, którzy zaszczycili naszą imprezkę.

 

- Na parkingu naliczyłem 35 samochodów, czyli było nas z 50 osób.

- Tablica kanałów zajęta kanał przy kanale.

- 2 loty 3m modelu Wiesława Chmielewskiego - wspaniałe. Jeden samolot w powietrzu i niesamowita cisza na lotnisku, wszyscy wpatrzeni w niebo.

- Dwa starcia ESA, w każdym chyba 6 modeli

- Towarzystwo nie dało rady 10 kg kiełbaski podwawelskiej

- 12 litrów Coli, 9 litrów wody, 1 worek węgla drzewnego, 2 ketchupy i 2 musztardy ;D

- 1 Me109 ESA staranowany na pasie przez spalinowego akrobata (benzyna 25ccm) :ass:

- 1 FW 190 - combat spalinowy zagubiony w zbożu :cry

OK. 15 nadciągająca burza ekologicznie zakończyła imprezę.

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie. Będę w tym poście dopisywać linki do multimediów z otwarcia, jak tylko będą napływały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem Cole i wode piłem ....

 

Spotkałem kilku kolegów z naszego forum, niektórzy polatali niektórzy tłumaczyli się że niby coś nie skończone maja itp :roll:

 

Było fajnie, czekam na fotki.

 

Zawiódł meni tylko CAT i nie przybył z holownikiem :/, ale siła wyższa go zatrzymała więc nie ma co się dąsać :D

 

Mam nadzieje że koledzy obecni wpiszą się tu, bo z niekórymi rozmawiałem ale nie miałem zielonego pojęci akto to i skąd mnie zna ( Ja-Jacek to w twoim kierunku)

 

A jak dobrze pójdzie to jutro na poszukiwania przybęda koledzy Glajciarze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.