Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu na lotnisku Parzniew


kojot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

I po czyms takim jedyne na co sie on zdobyl to teksty w stylu "sorki, takie hobby". Nigdy w zyciu nie widzialem Michala tak czerwonego i tak wkurzonego. Ma szczescie, ze na mnie nie trafil bo bym po takim numerze wsadzil kwarce z jego czestotliwoscia, wlaczyl aparature i powiedzial "sorki, takie hobby".

 

 

Gwoli wyjaśnienia,

 

czerwony byłem - od rana na słońcu i bez protektora :) .

Wypadek, jak wypadek - tekst "no cóż, takie hobby" był mój. Miałem pecha, że siadałem foczką akurat tam, gdzie startował Bogdan.

 

Pretensji do Bogdana, ani nikogo innego nie mam.

 

Znowu innego modelarza, Tomka, model zostal uszkodzony to od razu osoba, ktora to zrobila oddala mu swoj model. I takie zachowanie uwazam za prawidlowe a nie to co pokazal ten gosciu.

 

I to rozwiązanie mi jak najbardziej odpowiada :lol: (ESA za stówkę za akrobata "full wypas" 25cm benzyna) :D

 

Pozdrawiam,

 

Michał "Reptyl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.