Skocz do zawartości

Silnik od piły spalinowej.


Ghandi

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma do sprzedania krótko uzywany silnik spalinowy od piły STIHL czy jak sie pisze ta firmę ;)

 

Moc 1.3 konia, automatyczna pompa i takie tam, pojemnosc 32ccm. Chce za ten silnik 400 pln. Jak myslicie - wchodzic w to czy sobie darować?

 

Silnik myslalem wykorzystać w wiekszym dwupłaciku - mysle o biesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez fotki to trudno powiedzieć. Na Allegro jest lub było trochę tanich ale niestety "zabudowanych" co komplikuje przydatnosc do modelarstwa ale nie wyklucza :faja: Jeśli magneto ma z tyłu jak w mojej benzynie 22cm to znacznie lepiej niż w drugim moim 32cm, gdzie jest ono przed cylindrem. Tak czy tak cena nie należy do najatrakcyjniejszych ale...bez fotki trudno okreslić jednoznacznie zakladając , że to silnik noiwy bez feleru. Ja za swój 32 cm ale ten ma 2 KM dałem chyba 260zł ale tylko dlatego, że sprzedającego przeraziły śruby calowe :jupi: , które już wymieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio, trzy dni temu, kupiłem nówkę podkaszarkę Partner - Colibri II w Husqwarnie /drożyzna!/ za 399 zł, a ze starej mam zamiar pozyskać silniczek 29 cm3, ale już chyba z magnetem umieszczonym z tyłu. Tak więc widzisz, że wybory są najróżniejsze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie darowal, 400zl to sporo, szczegolnie ze pewnie wymaga sporo przerobek, mozna sie bawic przy cenie silnika ok 100zl. Dla porownania za kompletna podkaszarke nowka Ryobi dałem 300zl, ostatnio na allegro był silniczek 25 cm3 benzynowy, z jakiejs podkaszarki za 70zl kup teraz, kompletny, za swoj solo 40cm3 dalem 80zl, tez byl kompletny, magneto, tlumik, szarpanka, w naprawde swietnym stanie, widac ze malo co chodzil. Do tego dołozylem 140zl za moduł zaplonu, tata dorobil piaste, i za troche ponad 200 swietny silniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.