Skocz do zawartości

MIG 3 skala 1:4


olek4

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny model pięknego samolotu.Relacja z budowy również interesująca;śledzę z ciekawością :) .Zawsze podziwiałem budujących makiety - naprawdę trzeba dużo cierpliwości.Mnie czasem jej brakuje przy "zwykłych modelach".U ciebie natomiast robota idzie ostro do przodu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupowałem to w Connectorze w Poznaniu.Nazwy spreju nie pamiętam,ale jak zapytasz o rozdzielacz w spreju to bedą wiedzieli o co chodzi.Kiedyś było to na ulicy Obodrzyckiej w Poznaniu teraz chyba zmienili adres.Niezłe miejsce żywice to nalewali z kraników :lol: .Naprawdę mają tam prawie wszystko do technologii laminatowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

jeśli chodzi o rozdzielacz gips - tworzywo, akryl proponuje płyn o nazwie IZOLIT producentem jest polska CHEMA nabyć to można w sklepach zaopatrzenia medycznego o profilu stomatologicznym(materiały dla techników stomatologicznych), taki płyn stosuje się w procesie robienia protez zębowych, formy dwudzielne robione z gipsu, przed włożeniem akrylu do formy smaruje się (nanosi pędzelkiem, konsystencja rzadkiego kisielu) owym izolitem dwa razy raz na ciepło po wyparzeniu wosku a drugi raz na zimno i do dzieła akryl do puszki i polimeryzacja po otworzeniu formy można zauważyć cieniutką błonę która oddzielała akryl od gipsu (grubość papieru) całość bardzo łatwa do oczyszczenia dosłownie pod bieżącą wodą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.