Skocz do zawartości

Po jakiego grzyba sie wsadza lipo do lodówki??


pawel66

Rekomendowane odpowiedzi

Ja lipole zawsze trzymałem w lodówce, a przynajmniej w zimie, powody są dwa:

1 - w razie samozapłonu ogniw sfajczy mi tylko lodówkę i żarcie (nie trzymam tam kasy), a są to straty w moim przypadku ok.2kzł, a nie remont mieszkania za 20kzł,

2 - wolniej się starzeją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś trzymałem pakiety w lodówce w zamykanej półce na jajka :rotfl:

Każdy pakiet pakuje się hermetycznie w woreczek a do woreczka wrzuca torebeczkę z substancją higroskopijną (pochłania wilgoć co zapobiega zwarciom a tym samym samoczynną przeróbką lodówki w piekarnik :lol2: ) Te woreczki często są dawane do paczek z butami, narzędziami itp. Myślę że to nie problem aby zdobyć kilka takich woreczków. Przed użyciem woreczki dobrze wysuszyć na kaloryferze lub żelazku modelarskim po to aby oddały wchłonięta wcześniej wilgoć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek słusznie zauważył problem wilgoci. Też myślałem kiedyś o przechowywaniu w lodówce ale to mnie odstraszyło. Poza żoną oczywiście :wink: .

Ostatecznie trzymam w dużej donicy.

Ktoś zbadał w jaki sposób niska temperatura wpływa na starzenie się ogniw ?

 

Edit : literówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.