Jump to content

radosne pisanie postow

Marek_Spy

Recommended Posts

Okropnie sie rozroslo nasze forum .... i nic nie mozna znaleźć . Koledzy apel .... przestancie pisac posty ktore nic nie wnosza typu......... oooo jaki ładny ...i tez takie co cos wnosza .... ooooooooo mogles to lepiej okleic , a ogolnie nic nie moge znaleźć na forum i dziabli mnie biorą .... i jeszcze pogoda , kto wymyslił zeby snieg wrocil i bylo zimno ?

i dlaczego nie moge ustawic ankiety ?

widzę Marku że musisz wrócić na dwie godzinki do łóżeczka , zrobić drzemke i obudzić się z innym lepszym "pozytywnym" nastawianiem do świata :mrgreen:

wystarczy zeby pogoda sie poprawila i ogolnie sie mi wszystko polepszy :rotfl: i na wiosne dziewczyny pieknieja .........

oj zielenieją ,zielenieją z zazdrosci :wink:

Mój szwagier kiełbasy nie robi ale mam zaprzyjażniony sklep i jednocześnie masarnię ,jak wrzucisz kiełbasę do lodówki i o niej zapomnisz to sie weżmie i zeschnie na wiór ,inne dostały by "nózek" i same wyszły z lodówki :D

oj zielenieją ,zielenieją z zazdrosci :wink:

hmmm obawiam sie ze mamy inne dziewczyny ......... moja jak zawsze na wiosne rozkwita i co dzien piekniejsza ....... i tak chyba od 30 lat ......... :jupi:

Oj jak nie ........ podejdz do tego jak do forda T ..... można mieć każdy kolor o ile chce się czarny. Ciesz się ze jest i coś wyszukuje . :rotfl: :rotfl: Mogła by byc i nic nie wyszukiwać :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.