Jump to content

Gwint calowy.


Irek M

Recommended Posts

Znajomy znajomego wykonał dla mnie śruby o gwincie calowym tzn 3/16''x 25mm. 3/6 to ok 4mm. Na ile byście realnie wycenili tę usluge? Ode mnie poproszono 80zł za to. Dla mnie to stanowczo za dużo tym bardziej , że początkowo w cenę wliczona byla wartośc narzynki, ktorą miałem otrzymać. Wyszło, że za 8 śrubek zapłacić mam 80zł. Wydaje mi się, że nawet 50zł to drogo ale może to strasznie rzadka średnica. Może więc dużo taniej samemu kupić taką narzynkę i nagwintować sobie. A może ktoś z Was ma i wykonałby ale nie za taką kasę?

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Szczepan narazie dzięki, bardziej chcialbym wybrnąć z tej już istniejącej sytuacji. Tzn ile powinienem zapłacić za to co mi wykonali? możesz mi na PM podesłać propozycję jeśli straszliwie różni się od tej podanej przeze mnie, ale i tak dzięki.

Link to comment
Share on other sites

z tego co się oriętuje to prywaciaże licza sobie za godzine pracy bynajmniej tak jak u nas w mieście , u nas to kosztuje 35 zł do 150 wzależności co się robi , nacięcie takich gwintów nie trwa wiecej jak 10 minut , moim zdaniem 5 zł od sztuki to wszystko

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.