Skocz do zawartości

Gwint calowy.


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy znajomego wykonał dla mnie śruby o gwincie calowym tzn 3/16''x 25mm. 3/6 to ok 4mm. Na ile byście realnie wycenili tę usluge? Ode mnie poproszono 80zł za to. Dla mnie to stanowczo za dużo tym bardziej , że początkowo w cenę wliczona byla wartośc narzynki, ktorą miałem otrzymać. Wyszło, że za 8 śrubek zapłacić mam 80zł. Wydaje mi się, że nawet 50zł to drogo ale może to strasznie rzadka średnica. Może więc dużo taniej samemu kupić taką narzynkę i nagwintować sobie. A może ktoś z Was ma i wykonałby ale nie za taką kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan narazie dzięki, bardziej chcialbym wybrnąć z tej już istniejącej sytuacji. Tzn ile powinienem zapłacić za to co mi wykonali? możesz mi na PM podesłać propozycję jeśli straszliwie różni się od tej podanej przeze mnie, ale i tak dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się oriętuje to prywaciaże licza sobie za godzine pracy bynajmniej tak jak u nas w mieście , u nas to kosztuje 35 zł do 150 wzależności co się robi , nacięcie takich gwintów nie trwa wiecej jak 10 minut , moim zdaniem 5 zł od sztuki to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.