Skocz do zawartości

Witajcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, co prawda nie jestem modelarzem, ale chciałabym się o tym czegoś więcej dowiedzieć, gdyż mój narzeczony się tym zajmuje i nie zawsze rozumiem co do mnie mówi.. :P ..coś o silnikach, kabelkach, śmigłach, co i jak przerobić w modelu, a ja jestem zielona w tym temacie. Póki co zajmuję się robieniem zdjęć i kręceniem filmików gdy Jego modele szybują po niebie 8)

 

 

Baxter12 napisał (w jakimś wątku):

 

"Przemyśl to nie badz dupa, w związku kazdy ma prawo do realizowania się. Jeżeli druga strona tego nie rozumie, nie wróżę Wam najlepiej na przyszłość. Małe mieszkanie, dziecko, brak kasy, to nie jest wytłumaczenie, My mieszkamy z małym bączkiem na 24 metrach, nie mam warsztaru, nie mam imadła, nie mam piłki włosowej. Rozkładam się, kilka razy w tygodniu, lub w sobotni wieczór, na stole w dużym pokoju, moja Misia oglada film, Bączek zasypia, a ja sobie dłubię.

Potem biorę miotełkę, odkurzacz, i robię porządek... Latałem w związku z tym tylko ARFami, w domku robiłem depronowce, lub orzeszki. Teraz mam na warsztacie Eldera 40, jest o nim wątek, możesz fotki obejżeć. Panowie, bedzie Wam czegoś brakować, bedziecie sfrustrowani, niezrealizowani. A ta frustracja za kilka lat eksploduje. Nie warto.

Wierzcie mi.... Ja się tak właśnie szczęśliwie rozwiodłem.."

 

I tu się z Tobą baxter12 zgodzę, nie można rezygnować z tego co się lubi!

Dlatego właśnie tu jestem by zrozumieć i mieć kolejny wspólny temat z moim facetem. :D

 

 

ale się rozpisałam.. :P

 

Pozdrawiam serdecznie

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo się zaczerwienie.. :D

Zawstydzisz się bo się zaczerwieniłaś, czy zaczerwienisz się bo się zawstydziłaś? :wink: :mrgreen: .

 

Witaj na forum :) . A Twojemu Narzeczonemu trzeba pogratulować, że taki Skarb mu się trafił :D .

Życzę Wam mnóstwa frajdy z dzielenia wspólnej pasji :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam bardzo za miłe przywitanie!

 

Robić modeli raczej nie będę, wystarczy że już jeden kiedyś rozbiłam :roll:

Ja nie mam tyle cierpliwości, wytrwałości.. (naprawdę szacuneczek dla Was - modelarzy!)

Zadowolę się wiedzą i waszymi radami, mam nadzieję, że z czasem pojmę co nie co w tej dziedzinie

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no teraz to naprawdę się zaczerwieniłam (czyt. zawstydziłam)... hi hi

Mogę temat zamknąć ale wydaje mi się, że jeszcze potrzymamy go dostępnego.

Nawiasem mówiąc zostałaś dodana do grupy użytkowników o 16.00. Może pora napisać coś oprócz Powitalni? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.