Skocz do zawartości

T10C + assan, duplex?


sebarc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanie, czy ktos testował , jak będzie się sprawować moduł assana lub jeti duplex w T10C (wersja 35MHz - moduł z tyłu obudowy), chodzi mi najbardziej o jedną rzecz, z ilu wtedy będzie można korzystać kanałów , 8 czy 10? gdy włoży się Fassta będzie napewno 10,ale co z innymi systemami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie, nie widzę, pokaż mi post

Assan pisze ze system jest 8kanalowy ale tak naprawde obsluguje 9.

assan 9 kanałów sprawdzone z Evo 9

Dalej nie widzę odpowiedzi.

 

Nie chodzi mi o EVO 9 tylko o Futabe T10C . Ten model z modulem fasstu ma 10 kanałów, natomiast w PPM ma 8 kanałów (PCM zaś 10) i dlatego czy Futaba bedzie wykrywala Assana jako 8 kanałów czy jako 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebarc - jezeli czytales cos na temat Assana/Duplexa to powinienes wiedziec ze sygnalem wejsciowym dla obu jest sygnal PPM. Jezeli Futaba mowi ze w trybie PPM ma 8 kanalow to bedziesz mial 8 kanalow. Proste prawda? Jedno mnie nieco dziwi - czemu to akurat tak - aparatura 10 kanalow ale naprawde ma 8. Czegos tu nie rozumiem. Komercja pewnie.

BTW - Assan obsluguje 10 kanalow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.