Skocz do zawartości

Hit z Allegro!!!


baxter12

Rekomendowane odpowiedzi

Bez komentarza.

Dokładnie! W sprawach gustu nie ma dyskusji, ale z drugiej strony..., szkoda pisac. Kiedys ktos wystawił aukcje w której było wystawione sto butelek "świeżego górskiego powietrza", butelki 1,5l po napojach, z nakrętkami a w środku j.w. :crazy: Ilu bylo licytujacych, koszt jednej butelki to jedynie 1zł - niezwykła okazja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo komuś padło na głowę, albo rzeczywiście to sztuka...

 

w informacjach dziś podawali, że w USA kobietę nawiedzały duchy dwóch osób. ta wynajęła egzorcystę który złapał te duchy i zamknął w dwóch buteleczkach (niebieski płyn). wystawiła to na aukcji i ktoś to kupił za spory kawałek chleba ($$$)

 

jednak ludzie wierzą w ufo...

 

edit: przecież te okręty robił Michnik (naczelny "Wyborczej") dlatego tak drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy egzemplarz na zdjęciach to nawet przypomina statek. Ale co to jest to drugie i trzecie ? Zwłaszcza to trzecie przypomina mi trochę leśną toaletę harcerską.

Podoba mi się że sprzedający zagrał na nucie patriotycznej z tymi zapałkami.

Dobre bo polskie chciałoby się powiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeszcze w każdym pierwszym lepszym kiosku można kupić i otworzyć w domu zapałkową stocznię :rotfl:

A swoja drogą pamiętam jeszcze jak byłem mały i tata mnie zaprowadził do kolegi który w piwnicy miał warsztacik i z zapałek budował niesamowite domki, zamki i inne konstrukcję i to bez użycia kleju! (na zakładkę)! Wszytko się do tego naprawdę trzymało tak jak by faktycznie poklejone było. Mnie to nie jara, żeby robić coś takiego ale szacunek dla tego Pana i jemu podobnych.

 

A to na allegro to jakiś wybryk natury :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.