Skocz do zawartości

Optic 6 Sport


tomo24

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana mode w opticu jest dziecinnie prosta.Zdjąć obudowę, przekręcić "tarkę" z jednej na drugą stronę i wyregulować dwa wkręty przy joystikach. ALI 1983 zdaje się że mieszkamy 200m od siebie /może się mylę/

milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wersja Sport to ta bez wymiennego modułu, tak?

Tak. Poza tym trochę mniejszy wyświetlacz i brak suwaków po bokach. Reszta raczej bez większych zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze wyczytałem to jest to zestaw gdzie nie będzie potrzeba żądnych modułów czy innych wynalazków??? tylko pakiet odbiornika???

 

W zestawie znajduje się:

- pakiet akumulatorów TX NiMh 7,2V/1300 mAh??? błąd czy na takie napięcie aparatura pracuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W zestawie znajduje się:

- pakiet akumulatorów TX NiMh 7,2V/1300 mAh??? błąd czy na takie napięcie aparatura pracuje?

Błąd nie. Faktycznie jest tam taki pakiet. Ten pakiet tak na marginesie jest do kitu (albo mój był do kitu). Jeden dzień lotów i koniec. W dodatku ciężko kupić taki który będzie pasował. Ja kupiłem akumulatory SANYO 6szt. 2600mAh i zrobiłem pakiet po swojemu i jest miodzio. Polecam takie rozwiązanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeszcze małe pytanko: 5 kanał to podwozie, 6 to klapy (lub odwrotnie)? i czy da się zmiksować kanały tak aby podpiąć 2 serwa do odbiornika pracujące na klapach (wiem, że pytanie jest banalne, ale nie miałem doczynienia z komputerowa apką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.