Jump to content

Optic 6 Sport

tomo24

Recommended Posts

Zmiana mode w opticu jest dziecinnie prosta.Zdjąć obudowę, przekręcić "tarkę" z jednej na drugą stronę i wyregulować dwa wkręty przy joystikach. ALI 1983 zdaje się że mieszkamy 200m od siebie /może się mylę/

milo

Guest Anonymous

Wersja Sport to ta bez wymiennego modułu, tak?

Tak. Poza tym trochę mniejszy wyświetlacz i brak suwaków po bokach. Reszta raczej bez większych zmian.

Czyli się da :)

bez utraty gwarancji???

Zmiana mode w opticu jest dziecinnie prosta.Zdjąć obudowę, przekręcić "tarkę" z jednej na drugą stronę i wyregulować dwa wkręty przy joystikach

czyli prawie tak jak w laserze 4

jak dobrze wyczytałem to jest to zestaw gdzie nie będzie potrzeba żądnych modułów czy innych wynalazków??? tylko pakiet odbiornika???

W zestawie znajduje się:

- pakiet akumulatorów TX NiMh 7,2V/1300 mAh??? błąd czy na takie napięcie aparatura pracuje?

Guest Anonymous

W zestawie znajduje się:

- pakiet akumulatorów TX NiMh 7,2V/1300 mAh??? błąd czy na takie napięcie aparatura pracuje?

Błąd nie. Faktycznie jest tam taki pakiet. Ten pakiet tak na marginesie jest do kitu (albo mój był do kitu). Jeden dzień lotów i koniec. W dodatku ciężko kupić taki który będzie pasował. Ja kupiłem akumulatory SANYO 6szt. 2600mAh i zrobiłem pakiet po swojemu i jest miodzio. Polecam takie rozwiązanie.

• 2 weeks later...

jeszcze małe pytanko: 5 kanał to podwozie, 6 to klapy (lub odwrotnie)? i czy da się zmiksować kanały tak aby podpiąć 2 serwa do odbiornika pracujące na klapach (wiem, że pytanie jest banalne, ale nie miałem doczynienia z komputerowa apką)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.