Jump to content

milo

Modelarz
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

milo last won the day on November 9 2015

milo had the most liked content!

Community Reputation

76 Excellent

About milo

 • Birthday 03/09/1966

Contact Methods

 • WWW
  http://forum.aerodesignworks.eu/index.php

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Elbląg
 • Imię
  milo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie w temacie....Patryk, czy możesz odczytać moją wiadomość i może jakoś odpowiedzieć.
 2. milo

  Modele "ADW Easy"

  Jeszcze jeden model.... budowa trwa już siedem lat, czas na jej zakończenie?. Rozmiar "easy" i troszeczkę wycieczka w półmakietę. CWJ bis "Skaut". Stan na dzisiaj. http://forum.aerodesignworks.eu/viewtopic.php?f=57&t=915&start=80
 3. milo

  Modele "ADW Easy"

  Lekki postęp prac nad moim egzemplarzem.
 4. milo

  Modele "ADW Easy"

  Budują się dwa Zefiry 4, troszeczkę ponad wymiar "easy", ale w tej filozofii?
 5. Mój egzemplarz, latający od 2017 roku.
 6. milo

  Modele "ADW Easy"

  "Mucha ter" easy wersja 2 czeka na oblot. Więcej informacji na forum ADW.
 7. milo

  PZL M-3 "Pliszka bis"

  No nie mamy . Dziękuję wszystkim za pomoc.
 8. milo

  PZL M-3 "Pliszka bis"

  Dziękuję bardzo za szybką reakcję, ale zasadniczo są mi znane w/w plany, zdjęcia. Proszę mi uwierzyć, że chyba dotarliśmy do większości materiałów dotyczących Pliszki . Jest blisko . Tak, chodzi o ten napis "Pliszka-bis". Może ktoś z modelarzy mieszkających w Rzeszowie mógłby pomóc. Gwarantuję, że odwdzięczymy się z pewnością na ile będziemy w stanie. Zapraszam do śledzenia naszej relacji z projektowania i budowy modelu na forum ADW.
 9. Razem z kolegą projektujemy model w/w szybowca. Podobno na Politechnice Rzeszowskiej w Zakładzie Konstrukcji i Wytrzymałości Materiałów znajduje się wykorzystywany do celów dydaktycznych jeden z egzemplarzy. Mamy prośbę. Czy ktoś z kolegów który ma dostęp do szybowca mógłby zrobić parę zdjęć, chodzi zasadniczo o oznakowanie, napisy, szczególnie o napis "Pliszka-bis". Zdjęcia dobrej jakości, czyli zrobione prostopadle do napisu. Dostępne w sieci zdjęcia /strona Piotra Piechowskiego/ nie oddają w pełni kształtu i proporcji napisów/znaków. Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas.
 10. A gdzie relacja z "budowy"..... Przeoczyłem chyba .
 11. milo

  [P] Plany IS-B Komar

  W tej wkładce był Komar bis, przedwojenny. IS-B Komar to właściwie inny szybowiec. Z tych planów, zeskanowanaych wcześniej, Sławek rysował szybowiec w cadzie. Mam pdf-a tych planów.
 12. milo

  szybowiec Lars

  Buduj, buduj . Bardzo mnie ucieszył Twój post, aż otworzyłem cada co by zobaczyć ile mam w temacie u siebie . Na tym polega modelarstwo aby budować to co się chce i nie jest istotne jak TO będzie latało, ważny model . Jakby co to służę pomocą, mam płaty już narysowane, reszta tak sobie, ale kilka wieczorów i pewnie byłby finał. W moim przypadku chciałbym go zmotoryzować. W planach również zastosowanie innych profili.
 13. milo

  Fox 2m

  Lepiej wygląda od parkietu ... Spoko, wyszło bardzo dobrze, jestem fanem "dwumetrówek" i każdy model polskiego szybowca w polskich barwach, nieważne w jakiej skali, to klasa sama w sobie .
 14. milo

  MM-1 Tukan

  Tukan z Muchą ter easy na sznurku.
 15. Propunję szpachlowanie/malowanie. Tak jak piszesz, oklejanie szybsze, ale w tym drugim przypadku powierzchnia o wiele leszpa/mocniejsza/estetyczna. Moje modele tak robię i uważam, że efekt jest dobry a eksploatacja o wiele mniej uciążliwa. Na zdjęciu moja Foka tak właśnie zrobiona.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.