Skocz do zawartości

Z powietrza, moje okolice


szirokez

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zdjęć nie robiłem tylko filmy. Aparat montowałem na kadłubie gdy widok miał być na skrzyło lub na skrzydle gdy widok do przodu, w obydwu przypadkach plastikowymi krawatami, na skrzydle to kłopot bo ogromny opór powietrza i duże opadanie. Na kadłubie lepiej bo mam przekrój prostokątny i aparat stabilnie stoi i opór mały.

 

zastanawiam się jak go do juniora zamontować

Zakładam ze mówisz o laminatowej makiecie SZD-51 Junior czyli kadłub o przekroju okrągłym, prawdopodobnie trzeba by wymyślić coś w rodzaju podstawy pod aparat przymocowanej do kadłuba oczywiście w pobliżu środka ciężkości żeby nie zepsuć znacząco wyważenia. Troche roboty z tym by było, nie wiem czy nie lepiej zakupić małej kamerki, teraz pełno tego na allegro np. taka i nawet nie głupie parametry mają, lekkie, małe, idealne do modelarskich zastosowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.