Skocz do zawartości

Easy Cub foto


adam.a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybrałem ten model na platformę ze względu na właściwości lotne, pilotażowe i trochę z lenistwa :) wyposażenie to silnik TowerPro 2409-18 B, regulator emax 25A, akumulator duremax 2000mAh 11.1V ,2x serwa SG90 1x Sg50 (do migawki) odbiornik RX-5 multiplex, aparat to fuji F20. Model różni się od fabrycznego wzmocnionym podwoziem (pręt 3mm zamiast 2,5), składanymi do transportu statecznikami (mieści sie w puldle zestawowym) i kraterem na prawym boku kadłuba wyciętym pod aparat. Oto pare fotek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ogólnie polecam ten typ, model praktycznie lata sam, dzięki temu większość uwagi można poświecić na fotografię na tym wyposażeniu utrzymuje się około 35-50min w powietrzu, masa z aparatem około 1100g ,bez 870g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz uwazac zeby nie przegrzac BECa z regulatora za pomocą serwa spustu migawki. Na szczescie sg50 to malutkie serwo ale nie przytrzymuj zbyt dlugo bo moze skonczyc sie brakiem prądu.

 

Kiedy pochwalisz sie nam jakimis zdjeciami?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie wymyślania mechanizmu spustu przewidziałem to, oś orczyka serwa w momencie maksymalnego wciśnięcia migawki jest prostopadła do przycisku i nie działają na serwo praktycznie żadne siły, pokaże to na fotkach (jak je zrobię). W prototypie zamiast orczyka serwa był mimośród , też dawał radę. Swoja droga ten aparat ma nienaturalnie lekko dzialający spust co dodatkowo ułatwiło konstrukcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.