Skocz do zawartości

Łagg 3 z cyber-fly


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako nowy pilot oblatywacz ESA :D

Jest to mój pierwszy samolot i jeszcze się uczę jak utrzymać się w powietrzu. Na razie obyło się bez żadnego kreta, a więc chyba nie jest źle.

Łagg jest trochę ciężkawy sam nie wiem czemu ( 380g ), farby dużo nie ma, wyposażenie standardowe: tower pro 2408-21black, regulator mag-8 30A trzy serwa i pakiet 1300.

Aktualnie na warsztacie składa się Me-110 jak będzie skończony to wstawię jakieś fotki

A tutaj parę fotek http://picasaweb.google.com/Forest.arek/Agg302# , i nawet filmik jest

,te fikołki pod koniec filmu już w nie moim wykonaniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ładny modelik - "witaj w klubie" :)

 

Waga jest ok, masz pakiet 1300 a z takim ciężko jest zejść poniżej 380g

Ja latam z 1000 lub 1100 mAh - wystarcza na 5-cio minutową walkę. TP Black najlepiej się czuje ze śmigłem HD 8x4 lub 8x6 .... na jakim śmigle latasz?

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, latałeś czymś wcześniej? Bo nie chce mi się wierzyć, że dopiero się uczysz. Jeżeli tak, to ja jestem totalnym nygusem :) Mi 1/3 lotów kończy się kretem. Zawsze, w którymś momencie mylą mi się kierunki w locie na siebie czy przy beczkach. I wtedy lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie jest to mój czwarty lot samolotem. Parę lat na samochodach i kierunki się nie mylą, zasady są te same jak jadę na siebie. A od listopada uczę się latać helikopterem, więc samolot jakoś taki łatwy się wydaje w opanowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko trochę szkoda dawaś takie drogie śmigła do ESA :wink:

Właśnie dlatego polecałem GWS -a HD , jak złamie ich 10 lub 15 to zmieni zdanie :rotfl:

Szkoda tylko że kolejny zarażony ESA jest z Warszawy ... na małopolskiej ziemi wciąż nie mam z kim trenować.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.