Skocz do zawartości

micro inrunner


Pablolotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Oto co udało mi sie ostatnio wykabinować :lol: :

bf5a4d600baaaca2med.jpg[/img]

Jest to mikro inrunner przerobiony z silniczka od serwa e-sky. Sprzawdzałem go na duzym regulatorze (12A,mniejszego nie mam :( )Ma bardzo duże obroty mniej wiecej takie jak wiertlo u dentysty :twisted: .Chciałem sprawdzic czy daje jakis ciąg,ale nie mam do niego az tak małego śmigiełka.Nie wiecie z czego moznabu je zrobic zeby sie nie rozleciało przy tak wysokich obrotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jak to zrobiłem :Najpierw zdjąłem tylną pokrywkę silniczka przy ktorej znajdowały si e szczotki.Potem wyciągnąłem wirnik z obudowy(Nadają się tylko wirniki które maja komutator podzielony na trzy)odgiąłem blaszki komutatora na zewnątrz i przylutowałem przewody.Wybiłem magnes z obudowy i nałozyłem na oske oryginalnego wirnika.zablokowałem zeby podczas pracy magnes sie nie zsunął z wałka.

3d22351c7d6fd978.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szczerze mówiac to ja juz wymiekam :?

Nie wiem za bardzo jak wam to wytłumaczyc :( .

Nie jest to przeróbka z silniczka typu 180,400 itp.to jest przeróbka mikro silniczka z tego mikro serwa http://www.modelarski.com/produkt-Serwo_cyfrowe_8g,4324.html

ma tylko 6mm srednicy i jest zbudowany inaczej niz inne szczotkowce.Jest to chyba silnik kubkowy czy jakoś tak ,nie wiem jak to sie fachowo nazywa.Nie przerabialem go według zadnej stronki.Poprostu lezał mi na biurku i go rozebrałem ,troche pomyślałem i jest.

Niestety fotek nie moge dac bo mam stary aparat (6 letni)i fotki z bliska nie wychodza :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.