Jump to content

micro inrunner


Pablolotnik

Recommended Posts

Oto co udało mi sie ostatnio wykabinować :lol: :

bf5a4d600baaaca2med.jpg[/img]

Jest to mikro inrunner przerobiony z silniczka od serwa e-sky. Sprzawdzałem go na duzym regulatorze (12A,mniejszego nie mam :( )Ma bardzo duże obroty mniej wiecej takie jak wiertlo u dentysty :twisted: .Chciałem sprawdzic czy daje jakis ciąg,ale nie mam do niego az tak małego śmigiełka.Nie wiecie z czego moznabu je zrobic zeby sie nie rozleciało przy tak wysokich obrotach?

Link to comment
Share on other sites

Oto jak to zrobiłem :Najpierw zdjąłem tylną pokrywkę silniczka przy ktorej znajdowały si e szczotki.Potem wyciągnąłem wirnik z obudowy(Nadają się tylko wirniki które maja komutator podzielony na trzy)odgiąłem blaszki komutatora na zewnątrz i przylutowałem przewody.Wybiłem magnes z obudowy i nałozyłem na oske oryginalnego wirnika.zablokowałem zeby podczas pracy magnes sie nie zsunął z wałka.

3d22351c7d6fd978.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Szczerze mówiac to ja juz wymiekam :?

Nie wiem za bardzo jak wam to wytłumaczyc :( .

Nie jest to przeróbka z silniczka typu 180,400 itp.to jest przeróbka mikro silniczka z tego mikro serwa http://www.modelarski.com/produkt-Serwo_cyfrowe_8g,4324.html

ma tylko 6mm srednicy i jest zbudowany inaczej niz inne szczotkowce.Jest to chyba silnik kubkowy czy jakoś tak ,nie wiem jak to sie fachowo nazywa.Nie przerabialem go według zadnej stronki.Poprostu lezał mi na biurku i go rozebrałem ,troche pomyślałem i jest.

Niestety fotek nie moge dac bo mam stary aparat (6 letni)i fotki z bliska nie wychodza :( .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.