Skocz do zawartości

problem z ustawieniem optic 6


jasiuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu latam t-rexem 450, ale niesamowicie przeszkadza mi pewna funkcja, ktorej nie moge wylaczyc. Gdy poruszam tym drazkiem(na obrazku zaznaczone, to o co mi chodzi :) ), to mi sie cala glowica porusza. Jak juz mowilem, cholernie przeszkadza mi to podczas latania i teraz pytanie do was :mrgreen: wie ktos, ktokolwiek, jak to wylaczyc?

Dołączona grafika

 

Z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 miesiące temu...

Witaj.

To nie jest sposób, nie denerwować się.

Te czarne przełączniki po prawej i lewej stronie nadajnika to trymery skoku i obrotów w zawisie. Do regulacji helika należy ustawić je w pozycji środkowej i wyregulować model, a przed każdym lotem sprawdzaj czy są w pozycji środkowej. W zależności od temperatury wilgotności wiatru itp. minimalnie zmieniają się warunki zawisu, a wtedy korygujesz ustawienie krzywych tymi trymerami.

Często się z nich korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.