Skocz do zawartości

True Combat Elite - ciekawa sztrzelanka FPS


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Chciałbym zapytać się Was, czy ktoś gra może w tą grę? Jest to mod do znanej może co niektórym Wolfenstein: Enemy Territory

Ja gram w nią od kilku lat i bardzo mi się podoba. Może grafika nie taka jak w COD'zie itp, ale sądzę że warto się nią zainteresować.

 

Kilka słów:

 

 

Dołączona grafika

TrueCombat: Elite (TC:E) jest FPS-em rozgrywającym się w czasach współczesnych. Jest to całkowita konwersja darmowego, znanego sieciowego FPS-a Wolfenstein: Enemy Territory. Znaczy to, że TC:E jest grą darmową, tworzoną przez graczy, dla graczy.

 

W porównaniu do innych modów W:ET, TrueCombat: Elite całkowicie zmienia rozgrywkę, czas i miejsce działań. Do dyspozycji dostajemy współczesny arsenał, walczyć przyjdzie nam na zwartych mapach, głównie w stylu miejskim (choć są też mapy bardziej otwarte). Prędkość rozgrywki została w znacznym stopniu zmniejszona, nie ma tu miejsca na bunny hopy i sprinty przez całą mapę. Co nie znaczy, że całość jest nudna i powolna – zachowano tu realizm, bez utraty płynności gameplaya.

 

Zapytasz: “Kolejna strzelanka ze złymi terrorystami i dobrymi anty-terrorystami. Dlaczego mam spróbować?” Dlatego, że nie musisz wydawać na nią ani grosza.

 

Cechy gry:

 

* Taktyczny FPS nastawiony na rozgrywkę drużynową

* Realistyczne działanie broni

* Celowanie z użyciem przyrządów celowniczych na broni (np. muszka, szczerbinka), a nie przy pomocy celownika na środku ekranu

* Wyrafinowany system balistyczny pozwalający na realistyczną penetrację pociskiem obiektów

* Tryb Objective: 1 życie, krótki czas trwania rundy, zadania do wykonania

* Tryb Bodycount: w stylu team deathmatchu

* Tryb Capture The Flag

* Zbalansowane zestawy współczesnej broni dla drużyn (Beretta 92, Glock 19, Ump45, Mac-10, M4, Ak-47, i inne)

* Bogata, szczegółowa grafika z teksturami w wysokiej rozdzielczości

 

 

Wymagania sprzętowe

 

* Miejsce na dysku: 750 MB (ET ~250 MB, TC:E ~450 MB)

* Monitor, klawiatura, mysz

 

Minimalne

 

* Procesor 800 MHz

* Pamięć RAM 320 MB

* Karta graficzna 128 MB

 

Zalecane

 

* Procesor 1,5 GHz

* Pamięć RAM 512 MB

* Karta graficzna 128 MB

 

Kilka screenów:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

 

Download:

http://www.truecombat.pl/game/download

 

Opis instalacji jest ładnie i myślę czytelnie opisany na www.truecombat.pl

 

Serwery:

 

Dla początkujących najlepsza są serwer typu BC (deadhmatch).

osobiście mogę polecić m.in :

*polski serwer AK-47.PL - IP:91.121.207.92:27960

Dołączona grafika

 

 

*niemiecki serwer TCE MASSA - IP: 83.133.112.112:27961

Dołączona grafika

 

Można skorzystać także z wyszukiwarki, lecz tam wyskoczy nam lista może 50 serwerów, aktywnych jest niestety zaledwie kilka.

 

 

Dziękuję, ze przeczytaliście to i zapraszam do gry! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CSS counter strike source

bleee! Okropieństwo! TCE jest lepsze! 8)

 

 

Modern Warfare 2

Mój komp jest za słaby do tej gry ale wczoraj grałem w to u kolegi... i przyznam że niczego sobie. :D Ale wymagania w porównaniu do tce ma wieeele wyższe. ;D

 

 

Nie wiem dlaczego bardziej znany i lubiany jest CS, choć jest groszy do TCE. Chodzi o mapy? W TCE są także mapy z CS'a. Może kilka nowych skinów i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że wodzenie nosem za modelem pożyteczniejsze jest i fajniejsze :mrgreen: Ja po prostu nie nawidzę pytań w stylu: "co ci to strzelanie daje?, jaki sens ma strzelanie do ludzi?". Wydaje mi sie, że można je zaliczyć do tej samej kategorii co: jaki ma sens wodzenie nosem za modelem?. Jakby zarejestrował się na forum jakiś osobnik i zaczął pisać, że marnujemy czas siedząc nad tymi "samolocikami", zaczął męczyć o sens takiego "marnowania czasu" to idę o zakład, że w krótkim czasie 100% użytkowników miałoby go dość i w zdecydowanej większości optowaliby za zbanowaniem. Podobnie jest ze "strzelankami".

 

A strzelanie do ludzi na ekranie komputera nie jest takie złe. Równie dobrze można oskarżyć np. Rambo o wszczepanie złych wzorców. Przyczyną złej opinii o takich grach jest istnienie kilku gości, którym taka forma rozrywki wypaliła dziurę w mózgu i doprowadziła np. do zabicia kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.