Skocz do zawartości

przeróbka.


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!

 

Dostałem w "spadku" po kuzynie samochód terenowy nikko. Jest naprawde czad. Obydwie osie skrętne, reduktory, napęd na 4 koła, wyciągarka... No ale jest na 27 Mhz, a chciałbym przerobić go na 35 Mhz. Jak to zrobić? W środku jest tylko płytka z której wychodzą kable... A ja chciałbym aby tam normalnie był odbiornik tak jakby samemu się zrobiło...

 

Mam nadzieje że nie zakręciłem... Jak co to oczywiście mogę przesłać zdjęcia.

 

Pozdrawiam i dziękuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najpierw sprawdź jakie częstotliwości są dozwolone w przypadku modeli lądowych.

35MHz jest zastrzeżoną częstotliwością dla modeli latających; tylko i wyłącznie.

 

Po drugie sprawdź ile funkcji (kanałów) potrzebujesz. Aparatura 2 lub 4-ro kanałowa może nie będzie zbyt droga, ale 5-cio, czy 6-cio, może poważnie szarpnąć cię po kieszeni. Jesli dodatkowo są miksery, będziesz musiał nabyć aparaturę komputerową, a tu już koszty będą baaardzo duże.

 

Po trzecie, jakie są serwa w tej zabawce. Chińczycy lubią konstruować ogromne serwomechanizmy ze zwykłych silników szczotkowych, które bez przeróbek nie dadzą się po prostu zastąpić zwykłym serwem.

 

Po trzecie, zastanów się tylko czy warto. Koszt wyposazenie będzie dość znaczny. Może lepiej po prostu kupić inny gotowy, kompletny model, za 300-400zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.