Skocz do zawartości

Mustang P-51D firmy Art-Tech


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam , a wlaśćwie miałem bo dziś wpadł na szklarnie .Jeśli chcesz mustanga to lepszy z Parkzone . Wady tego z art-techu to kiepskie stateczniki , silnik miernota , baterie chowa się

pod kadłubem i lipol maks 1300 3s tam się zmieści .Za ta kasę polecam gunfightera z parkzone , jak dla mnie dużo lepsze wykonanie ,dobry dostep do elektroniki, ja kupiłem go sobie bez elektroniki,a potem zamontowałem silnik około 350 wat i lata świetnie .Ale ta firma ma jeszcze mustanga z żoltym dziobem , tez go miałem ,jeden kret i pogrzeb samolotu. Tego nie polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam , a wlaśćwie miałem bo dziś wpadł na szklarnie .Jeśli chcesz mustanga to lepszy z Parkzone . Wady tego z art-techu to kiepskie stateczniki , silnik miernota , baterie chowa się

pod kadłubem i lipol maks 1300 3s tam się zmieści .Za ta kasę polecam gunfightera z parkzone , jak dla mnie dużo lepsze wykonanie ,dobry dostep do elektroniki, ja kupiłem go sobie bez elektroniki,a potem zamontowałem silnik około 350 wat i lata świetnie .Ale ta firma ma jeszcze mustanga z żoltym dziobem , tez go miałem ,jeden kret i pogrzeb samolotu. Tego nie polecam

odp

 

no tak tylko trochę obawiam sie ze jak wezmę coś nie typu RTF to mogę mieć problem ze złożeniem ponieważ nigdy nie miałem jeszcze z tym do czynienia;) Załóżmy że zdecydowałby sie na tego gunfightera to co dalej? Jak mam do niego wszystko dobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.