Skocz do zawartości

Fw 190 D-9


olson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może to forum modelarskie RC ale no cóż czymś się trzeba na początku zaprezentować :D .

 

Oddaję pod wasze oceny mój najnowszy model - Focke-Wulfa Fw 190 D-9 zbudowanego z zestawu Tamiya w skali 1/72.

Malowałem olejnymi farbami Model Master. Przy śladach eksploatacji użyłem "patiny" Vallejo, farby olejne artystyczne oraz pigmenty Miga (błocenie kół).

 

Model przedstawia samolot :

"Gelbe 1" W.Nr. 210003, pilot Steffelkapitan 3./JG 26 Oblt. Hans Dortenmann, 29 marca do 5 maja 1945, lotnisko Flensburg

 

p1020474ar1.th.jpg

 

p1020494ab4.th.jpg p1020495vn6.th.jpg p1020496zt3.th.jpg p1020497gf5.th.jpg p1020498sh1.th.jpg

 

 

 

 

p1020475jg1.th.jpg p1020479pm1.th.jpg p1020487jj1.th.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość tom_tom

1. Jestem w szoku że to 1:72

2. Ślady eksploatacyjne - bomba ! szczególnie podoba mi się spód modelu - zbiornik paliwa.

3. Super fotka stanowiska do robienia zdjęc Focke-Wulfowi.

4. Jak na niego patrzę to mam wrażenie że to conajmniej 1:32 - kurde, naprawdę precyzyjna robota !!!

 

Pozdrawiam - Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: :shock:

 

Jeszcze trochę FW a zacznę je kupować od Ciebie już gotowe. FW to moje zboczenie... :oops:

 

 

Heh witaj w klubie I ♥ Focke Wulf... A tak przy okazji myślę że można by się dogadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: :shock: :shock: :shock:

 

Jeszcze trochę FW a zacznę je kupować od Ciebie już gotowe. FW to moje zboczenie... :oops:

 

 

Heh witaj w klubie I ♥ Focke Wulf... A tak przy okazji myślę że można by się dogadać :D

 

 

 

 

 

 

zboczeńcy :!: :lol2: :!: :lol2: :!:

 

 

 

mam też kolegę, którego FW to jest nr. 1 i wogóle........

 

jest piękny, te maszyny mają w sobie to coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piękny, te maszyny mają w sobie to coś

Dla mnie to pokrzywiona i garbata pokraka ze zbyt dużym przodem i za cienkim ogonem, nieeleganckim podwoziem oraz banalnymi skrzydłami - nie rozumiem zachwytów nad tym samolotem :shock:

No cóż, to chyba kolejny dowód, że o gustach się nie dyskutuje... :mrgreen:

 

Ale model BARDZO OK :!: Gratuluję :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to pokrzywiona i garbata pokraka ze zbyt dużym przodem i za cienkim ogonem, nieeleganckim podwoziem oraz banalnymi skrzydłami - nie rozumiem zachwytów nad tym samolotem :shock:

 

Zanim wypowie się takie słowa proszę popatrzeć i się zastanowić nad swoim rozumowaniem :mrgreen: , do tego 2 działka MG 151/20 , Junkers Jumo 213 A 1700KM + wtrysk MW 50... można by tak wieczność w nim spędzić :rotfl:

 

stoffwd9.jpg

FW190-D9-29.jpg

 

:jupi: boskość... o Ta 152 C i H-1 nie będę wspominał :twisted:

 

a tak w ogóle to cieszę się że się podoba :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olson, dziękuję że zechciałeś wstawić zdjęcia potwierdzjące, że to pokrzywiona i garbata pokraka ze zbyt dużym przodem i za cienkim ogonem, nieeleganckim podwoziem oraz banalnymi skrzydłami.

 

Przecież napisałem, że nie ma uniwersalnego kanonu piękna. Szkoda twojego zachodu, żeby mnie próbować przekonać. De gustibus non est disputandum...

 

Wrzuć lepiej zdjęcia innych swoich modeli, chętnie pooglądam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego 2 działka MG 151/20 , Junkers Jumo 213 A 1700KM + wtrysk MW 50... można by tak wieczność w nim spędzić :rotfl:

do tego w wersji A8 2 zasobniki z 2 dzialkami mk108 :D

niestety zawisu nie mozna nim zrobic :P

Dla mnie to pokrzywiona i garbata pokraka ze zbyt dużym przodem i za cienkim ogonem, nieeleganckim podwoziem oraz banalnymi skrzydłami -

a to nie zalety? :lol:

model wykonany swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.