Skocz do zawartości

akrobatek 2,5ccm


olson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jako pierwszy mój post w dziale RC chciałbym przedstawić wam mój ostatnio zanabyty modelik. Jest to bardzo prosty akrobatek o konkstrukcji balsowej ze skrzydłem styro. Oklejony taśmą papierniczą. Silnik to MDS .18 4 serwa hiteca standardy.

 

Jest to uważam idealna maszyn do nauki latania (nawet można rzec od podstaw...) jak i odświerzenia nawyków jak w moim przypadku. Jest to mały tester przed ropoczęciem sezonu z Christenem i Kataną :mrgreen: ... niestety żyletek ćwiczyć nie mogę bo ster kierunku jest baaaardzo słaby. Dzisiaj listonosz przyniósł śmigiełko APC... zobaczymy czy coś pomoże w porównaniu z tym zółtym...

 

p1020670ez9.jpg

p1020671nt9.jpg

p1030197by9.jpg

p1030198mo6.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Addriano

To i ja wtące swoje 3 grosze ;)

Na poczatek: Olek jak jeszcze raz przed lotem niesprawdzisz rewerów to sam cie okopie ;) (potem Romek do mnie wydzwania czemu cie nie upilnowalem ;) ). Modelik jest przedni mialem okazje go poogladać i ubrudzić sie olejem. Faktem jest ze po oblataniu zdało by sie jakąć sensowna owiewke uklecić . Jak by co to moze pomyslimy o jakimś kopycie ze styroduru jeśli bedziesz zainteresowany. A tak jeszcze do kroniki Ostatnie efekty rewersu na lotkach ku przestrodze potomnych ;)

image053ne6.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Adrian wiesz co :oops: :D a myślałem że to będzie moja słodka tajemnica :rotfl: . A owiewka hmmm po co mam się męczyć jak lata ładnie dobrze miło i przyjemnie? Nie chce mi sie :rotfl:

 

Grzechu i Juras... wygląda jak przez okno dzieki Adamowi który chciał w to wsadzić 6,5ccm... a teraz i tak lata ze starym silnikiem. TaK to model od Sławka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.