Skocz do zawartości

Weatronic 2,4 GHz


Wiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Witam, koledzy pozwolę sobie odświeżyć trochę temat bo za kilka dni stanę się posiadaczem MC-19 właśnie z tym systemem Weatronic, i mam takie pytanie, jak sprawuje się ten system?

Widzę Wiesiek już masz MC-19 z 2,4 GHz Weatronic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, a rozpracowałeś telemetrie? czytałem że nawet jest tzw. czarna skrzynka, na stronie Weatronic widziałem że ma się pojawić vario .

Piotr sciagnij sobie GigaControl ze strony WEA,wszystkie parametry lotu odczytasz z miniSD karty.To jest ta tzw. czarna skrzynka.Mozna tez w czasie rzeczywistym,raz z kolega zabralismy laptopa na lotnisko,dziala :D.Jest kilka nowosci WEA: nowe dbiorniki,GPS modul i vario na ktore czekam,narazie latam na pozyczonym wstech.Ciekawe sa tez nowe odbiorniki,a dokladniej ich wymiary,idealne do ciasnych kadlubow w szybowcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, właśnie sobie pobrałem, mam tylko nadzieję że ten Wetronic będzie się rozwijał

Jak na stosunkowo nowa firme to tempo maja nie najgorsze,a z tego co slyszalem na targach to bedzie wiecej i lepiej :D

 

Ps:Nadajnik kupiles z modulem WEA czy osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadajnik kupiłem w komplecie z zainstalowanym modułem i odbiornikiem, chciałem z 2,4GHz IFS ale akurat ich nie było, i padło na WEA

To bardzo dobrze padlo,bo moim zdaniem IFS wyginie jak dinosaury.Dzisiaj kiedy Graupner wspolpracuje z WEA kto kupi IFS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek - male sprostowanie - Weatronic to nie jest nowa firma. Istnieje na rynku modelarskim od wielu lat i zawsze o krok przed reszta swiata.

Firma istnieje od 6 lat,a dokladnie od pazdziernika 2004. Dla porownania Graupner w tym roku obchodzi 80 urodziny i tutaj mozna powiedziec ze istnieja na rynku modelarskim od wielu lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek - czy probowales zmierzyc/oszacowac opoznienie jakie ten system wprowadza?

Rozne bajki czytalem na temat opoznien roznych systemow i korci mnie by zrobic ukladzik pomiarowy ale Weatronica w celach poznawczych kupowac chyba nie bede.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek - czy probowales zmierzyc/oszacowac opoznienie jakie ten system wprowadza?

Rozne bajki czytalem na temat opoznien roznych systemow i korci mnie by zrobic ukladzik pomiarowy ale Weatronica w celach poznawczych kupowac chyba nie bede.

Nie nic takiego nie robilem,wymienilem w modelach na odbiorniki WEA i to wszystko.Zadnej roznicy nie zauwazylem.Nie moge tez porownac WEA z innymi systemami 2,4GHz, bo ich nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.