Skocz do zawartości

ASP FS61AR jak dobrze dotrzeć silnik????


GOGO

Rekomendowane odpowiedzi

Teorii n/t docierania jest wiele; jedni wypalą 2-3l paliwa na ziemi inni tylko 3 - 4 zbiorniki. Ja i moi koledzy zaliczamy się do tej drugiej grupy. Swój docierałem na minimalnej il. nitro 5 czy 10 % nie pamiętam już. Zawsze uruchamiany był ze śmigłem APC 13x6.

Dalsze docieranie to już w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker 3-4 zbiorniki ale jakiej pojemności są te zbiorniki i czy dodajesz rycynę i ile, w poprzednim poście są fotki uszkodzonego wału od takiego silnika,czy jest to częsty przypadek czy poprostu felerny egzemplarz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodaję rycyny do paliwa by zwiekszyć zawartość oleju do 18%. Zbiorniki takie jak przewiduje instrukcja dla tej pojemności. Mój to chyba 250ml. Silni9k jak kazda rzacz może rozjechac się. Generalnie, więcej oleju, bogata mieszanka raczej małe i średnie obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.