Skocz do zawartości

Gdzie kupic sprzet do filmowania


Ja-Jacek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Jestem pod wrazeniem Waszych filmow szczegolnie z lotu ptaka a raczej modelu.Poniewza jestem troche poza obiegiem mam prosbe o zdradzenie tajemnicy gdzie i za ile mozna nabyc taki sprzet?Bo jakos nie moge sie tego doszukac na forum,z gory dziekuje za podpowiedzi.pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie real,ale nie koniecznie.A kasa oczywiscie w rosadnych granicach.Kiedys widzialem sprzet Jarka Hajduka to bylo pare lat temu i koszt calosci opiewal na ok1500zl.Elektronika tanieje mysle ze i wtej dziedzinie nastapily zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Peter.Filmowanie z powietrza interesowalo mnie juz od dawna,sledzilem postepy kolegow w latach 90.Potem stracilem kontakty,wyjechalem do innego miasta.Jesli chodzi o zasieg filmowania to standartowo -widocznosc modelu.Model oczywiscie z napedem elektrycznym z uwagi na mniejsze drgania napedu.Mieszkam w ladnej okolicy i chcialbym ja uwiecznic z powietrza.Takie sobie marzenia moze sie spelnia? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zajrzyj do dzialu RC-CAM.

Tam takze masz linki do sklepow.

Jesli zalozysc tam temat,swoj,to bedzie mi tam razniej,bo na razie tylko jest jeden projekt.

Tomek , przez wrodzona skromnosc,nie wspomnial nawet slowem,ze popelnia wlasnie taki model-do zdjec i filmoawania.No i raczej tam bedzie wlasciwe miejsce na dyskusje.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano Peter ma racje ,pewnie lada moment zacznę fizyczna budowa modelu ,na razie zbieram opinie i wszystko na to wychodzi ,ze Big Brother będzie do tego idealny .

Wolny lot ,długi czas w powietrzu no i sopory udźwig to spore atuty modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Nie chce zasmiecac forum,model nie jest problemem.Jarek uzywal do tego celu latajacego skrzydla napedanego 600,silnik pchajacy i tu ujawnily sie problemy(smiglo i rece to boli)Zastosowal potem katapulte do startu,W projekcie IWTL-u pewnie tez maczal palce.Szkoda ze nie ma go na forum bo napewno wiele by podpowiedzial.Jakiego sprzetu uzywales do filmowania Pulaw?W linku ktory mi podales sa 2 kamery bez przewodowe tylko ten zasieg 100m?Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model to elektro uhu szybowiec z EPP ,a kamerka to zabawka za 40z ł. (Medion z allegro)

 

W pracy mam namiary na lepszą i tańszą ofertę ,ale zasięg przy transmisji powyżej 500m będzie trudny do uzyskania ,bez pchania się w super podzespoły, ale o tym to akurat już Peter więcej wie.

 

W każdym razie nadajnik+odbiornik (bez anten) to było coś ok. 500zł.

Ale teraz napeno to staniało (patrzyłem na to z rok temu)

 

Na początek polecam jednak transmisję w of-line ,czyli kamerka nagrywająca w modelu bezpośrednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.